Гибкая черепица: состав, свойства, применение, курсы английского языка в англии

Гнучка (м'яка, бітумна) черепиця - одне з найбільш популярних в наші дні покрівельних покриттів, застосовуваних при будівництві приватних будинків. Що являє собою цей матеріал, в чому його переваги, які роблять його настільки затребуваним, і особливості застосування?

  В наше время знание английского языка очень необходимо. Поэтому мы вам предлагаем курсы английского языка в англии . Данный метод изучения языка значительной эффективней, за короткие сроки вы досконально сможете выучить английский язык.

Гнучка черепиця: склад, властивості, застосування
По своїй структурі, гонт (лист) м'якої черепиці складається з декількох шарів: на основу (найчастіше, з склополотна) з обох боків наноситься бітумна просочення, зверху - декоративна посипання з мінерального грануляту (кам'яної крихти), а знизу аркуш захищений клейким шаром, який прилягає до основи (суцільної обрешітки). Склад бітуму може змінюватись: наприклад, покрівля катепал (katepal) виготовляється з просоченням з СБС-модифікованого бітуму, деякі інші види м'якої черепиці - з АБС-модифікованого або окисленого. Додавання СБС (стирол-бутадієн-стиролу, або штучного каучуку) надає бітуму еластичність і стійкість до широкого діапазону температур. Важливий і склад декоративної посипання: найбільш якісною вважається базальтова крихта - вона добре переносить механічні і атмосферні впливи.
Переваги гнучкої черепиці - мала вага (що дозволяє використовувати спрощену систему крокв - однак решетування під бітумну черепицю потрібна суцільна, з OSB-плит), можливість укладання на покрівлях складної форми (з внутрішніми кутами, вежами та іншими декоративними елементами), різноманітність форм і кольорів (від класичних до авангардних), гарне шумопоглинання, простота монтажу, довговічність (наприклад, заявлений виробником гарантійний термін служби гнучкої черепиці Katepal становить 25 років, а реальний - близько 50). Що стосується ціни на м'яку черепицю - вона дещо вища, ніж на деякі інші популярні види покрівельних покриттів (наприклад, профлист), однак ця різниця цілком окупається перевагами даного матеріалу.

Похожие статьи:

  1. Несколько советов по самостоятельной наклейке обоев на потолок
  2. Как выбрать электродвигатель для промышленного применения
  3. Нанесение венецианской штукатурки – тонкости и нюансы технологии
  4. Гидроизоляция жидкой резиной своими руками и где попить пива в праге
  5. Планирование строительства банного сооружения: общие моменты