Кетогенная дієта при діабеті


Кетогенная дієта при діабеті - кому і навіщо вона потрібна Одна з найзагадковіших схем живлення, що породжує масу дискусій - це, звичайно ж, кетогенная дієта. Хоча вона досить популярна, все-таки мало хто знає, що саме собою представляє і для чого використовується такий незвичайний тип харчування. Що таке "кетогенная дієта"? Кетогенная дієта дуже ефективна в досягненні двох основних цілей контролю діабету: зниження рівня глюкози в крові і зниження ваги.

Эффективная диабет диета для лечения сахарного диабета 1 типа у детей, доступна по самой демократичной и доступной цене для сохранения здоровья.

Дана дієта відрізняється дуже низьким вмістом вуглеводів. Норма споживання вуглеводів при кетогенной дієті - близько 30 г або менше в день. Це стимулює тіло до спалювання жиру, в результаті чого вивільняється енергія. При спалюванні великої кількості жирів, утворюються продукти розпаду відомі як кетони. Дієта допомагає знизити потребу організму в інсуліні, що є перевагою для людей з діабетом 2 і 1 типів. Дуже важливо проконсультуватися з лікарем, якщо Ви зважитеся на кетогенную дієту. Як працює кетогенная дієта При кетогенной дієті рівень глюкози в крові підтримується на низькому рівні, але на допустимо здоровому, який стимулює тіло використовувати жир як джерело енергії. Процес руйнування або "спалювання" жиру відомий як кетоз. Дієта допомагає спалювати жир і, отже, має особливі переваги для тих, хто хоче скинути зайву вагу, в тому числі для людей з преддиабетом і ризиком розвитку діабету 2 типу. Як дотримуватися кетогенной дієти Грунтуючись на розумінні того, що вуглеводи є макроелементами, які підвищують рівень глюкози в крові найбільше, основним завданням кетогенной дієти є зниження споживання вуглеводів, в порівнянні з традиційним харчуванням з низьким вмістом вуглеводів, помірним вмістом білка і дуже високим вмістом жиру . Деякі кетогенні дієти були розроблені спеціально для спортсменів або людей, які багато і важко працюють. Переваги кетогенной дієти Кетонові тіла, отримані в результаті спалювання жиру, сильно впливають на втрату ваги, допомагають знизити рівень глюкози в крові і зменшують залежність людей від ліків при діабеті. Інші переваги дієти: - Зниження високого кров'яного тиску - Зниження рівня тригліцеридів - Підвищення рівня ЛПВЩ (ліпопротеїдів високої щільності) - Поліпшення розумової діяльності Терапевтичний ефект кетоза був помічений і при інших довгострокових умовах, таких як рак, епілепсія, хвороба Альцгеймера і деменція. Як вимірювати рівень кетонів? Є кілька методів, які можна використовувати для вимірювання рівня кетонів: аналіз крові, сечі або по диханню - кожен з яких має свої плюси і мінуси. Побічні ефекти кетогенной дієти Кожна зміна в раціоні супроводжується періодом адаптації. Цей процес має особливе значення при кетогенной дієті, оскільки організму слід звикнути до зміни джерела енергії (з глюкози на жир). Коли це відбувається, людина відчуває побічні ефекти, які зібрані в комплекс під назвою "кето-грип". Всі симптоми проходять протягом близько чотирьох тижнів.

Похожие статьи:

  1. Оригінальні садові меблі
  2. Кетогенная дієта при діабеті
  3. Як розпізнати дефекти фанери