Лінійна кухня

У наш час великою популярністю користуються кухонні гарнітури, виконані в П- або Г-образній формі, що вже стало звичним явищем, і які здатні вписуватися навіть в малогабаритне житло. Однак, якщо замислитися над питанням, можна помітити, що таке рішення не завжди актуально. У деяких ситуаціях набагато практичніше вибрати кухню лінійного виду, розташованою уздовж стіни, яка відрізняється багатьма унікальними перевагами. Саме про такі кухні піде мова в цій статті.
Маленька квартира і лінійна кухня

В настоящее время для тех, кто хочет всегда носить с собой всю свою коллекцию песен, фотографий, видеороликов, игр, календарь и др., то МРЗ плеер ipod classic 160 gb - именно то, что нужно, отличный выбор по доступной цене.

Будь-яка типова квартира не може похвалитися кухнею великих розмірів. І тут постає питання - «навіщо її робити ще менше, нагромаджуючи кухонним гарнітуром, який займе добрі 2 - 3 стіни?». Після цього, звичайно, виникнуть питання, де краще розмістити обідній стіл і як перетворити інтер'єр приміщення, щоб кухня виглядала легшою. Якщо ви не так сильно любите готувати або в тому випадку, коли в приміщенні живе невелика сім'я, відмінним варіантом буде установка лінійної кухні. Завдяки їй ви збережете вільний простір, що дозволить не тільки легко переміщатися по кухні, а й обладнати комфортну столову зону.

Варто зауважити, що кухню лінійного виду часто можна зустріти в невеликій квартирі-студії. При тому, кухонний гарнітур «забирає» одну стіну, навпроти неї вигідно встановити барну стійку, яка, до слова, буде служити обідньою зоною. Додаткова її функція - зонувати простір, тому таке рішення вважається стильним і практичним.

Чи можливо розмістити все
На перший погляд лінійна кухня може здатися занадто компактною, і ви почнете сумніватися, чи зможуть її шафки розмістити в себе все, що збирається роками, кухонний гарнітур. Насправді, якщо розробкою кухні займався тлумачний професіонал, то вона обов'язково вмістить в себе все те, що вам буде потрібно для якісного готування. Для досягнення цього максимально грамотно розробляють внутрішнє наповнення модулів і то, як вони розташовуються. У деяких випадках задіюються всі рівні, тобто гарнітур «росте» не в ширину, а в висоту, зайнявши собою весь вільний простір від підлоги до стелі. Тому не варто зайвий раз переживати, що вам не вистачить місця для розміщення всього кухонного начиння.

Простора кухня і установка лінійного гарнітура
Варто зауважити, що лінійні кухні знаходять застосування не тільки в невеликих кухонних приміщеннях. Вона відмінно може виглядати і на кухні просторого заміського будинку. Домогтися ефектного зовнішнього вигляду кухні можна, якщо комбінувати лінійний гарнітур з кухонним островом. Подібна комбінація хоч і вважається класичною, але дозволяє домогтися розкішних результатів. До того ж, при наявності додаткового вільного місця з'являється можливість позбавлення від навісних шафок, що зараз вважається трендовим рішенням.

Економія
При логічному осмисленні можна відзначити, що для того, щоб зробити П- або Г-подібний кухонний гарнітур, задіюється в рази більше матеріалів, ніж для виготовлення лінійного аналога. Як підсумок, позначається кінцева вартість виробу. Тут можна розумно заощадити - замовити невеликих розмірів лінійну кухню, але виготовлену на славу, з використанням якісних матеріалів.

Похожие статьи:

  1. Баня под ключ
  2. Шпалери для кухні
  3. ​Отделка кухни
  4. Лінолеум на кухні