Можливі варіанти скління лоджій

В даний час дуже поширеними роботами є роботи пов'язані з склінням лоджій. У Росії лоджії з'явилися ще в минулому столітті, в багатоповерхових панельних будинках. Використовувалися вони, в основному, в якості сховища різного мотлоху, який ніде було розміщувати в самій квартирі. Хоча спочатку лоджії з'явилися в Італії, і були призначені для відпочинку на свіжому повітрі, не виходячи з оселі. Крім того, оформлення було барвистим, різноманітним.

Качественное Остекленение балконов можно заказать по выгодной цене.

Але останнім часом в Росії стає все більш популярним використовувати лоджії в якості невеликих садів, виконувати утеплення, завдяки якому є можливим отримати додаткову площу для житла, і всіляко оформляти додаткову кімнату.

В силу того, що погодні умови на просторах нашої країни сильно розрізняються, в деяких холодних районах необхідно проводити скління лоджій. Роботи в цій сфері дозволяють створити необхідну теплоізоляцію, зберігаючи комфортну температуру в приміщенні.

Важливим є і здійснювана за допомогою скління шумоізоляція. В цілому види робіт в даній сфері можуть відрізнятися в залежності від матеріалів, які були використані в роботі, і рівня захисту від зовнішнього навколишнього середовища.

Таким чином, можна виділити скління, яке буде згодом захищати від агресивних погодних умов, зокрема від опадів і вітрів. Даний вид скління доступний практично в кожній квартирі, незалежно від наявних особливостей планування. Всі необхідні матеріали та вироби можна знайти і замовити з установкою на будинок.

Особливістю такого скління є підвищена температура, щодо вуличної. В цілому вона може бути вище на п'ять, іноді сім градусів.

Застосування профілю з алюмінію , при виконанні робіт по склінню, досить поширене, так як багато замовників не пред'являють будь-яких особливих вимог, прагнучи лише до збереження розташованого на лоджії майна.

У таких випадках і самі вікна не здійснюють теплоізоляції в силу відсутності повітряної подушки. Завдяки цьому не створюється велике навантаження на несучі елементи, що в значній мірі підвищує рівень безпеки.

Іншим, більш грунтовним видом скління лоджії є скління за допомогою пластикового профілю . Даний матеріал забезпечує хорошу теплоізоляцію, дозволяючи створити таким чином додаткове приміщення для постійного житла.

Похожие статьи:

  1. Особливості скляного даху
  2. Ялівцевий віник для лазні
  3. Варіанти встановлення унітазу
  4. Вибір автоматичних воріт
  5. Секреты проектирования бани