Навісних фасад, утеплення цегляних стін

Пропонуємо до обговорення один з недорогих варіантів утеплення цегляних стін під навісних фасад. Такий варіант можна застосовувати в утепленні котеджа і такі варіанти широко використовуються при будівництві комерційного житла.

На сайте https://adele.com.ua/ вы сможете ознакомиться с контактами сало и забронировать время для процедуры.

Прийшла весна. Починається будівництво дач і котеджів. Але скоро знову зима. Так, як це не сумно, але в нашій країні з суворим кліматом це навіть в період глобального потепління неминуче.

Пам'ятаєте у класика, «... А наше північне літо, карикатура південних зим, промайне і немає. Відомо це, хоч ми зізнатися не хочемо ... ».

Відомі древні монастирські стіни товщиною більше метра, в таких приміщеннях відносно тепло завжди, навіть без додаткового опалення.

Але зараз не будуються такі потужні кріпосні стіни. Це економічно не доцільно. У нашій кліматичній зоні використовуються різні теплозберігаючі технології. Одна з них це система вентильованих фасадів. Нещодавно наш кореспондент побував на одному з московських об'єктів.

Пропонуємо до обговорення один з недорогих варіантів утеплення цегляних стін. Такий варіант можна застосовувати в утепленні котеджа і такі варіанти широко використовуються при будівництві комерційного житла. На що звернути увагу при утепленні стін в своєму будинку (будь то котедж або квартира) за такою технологією?

При покупці квартири в такому будинку вже не можна буде візуально визначити чому промерзає або мокне зовнішня стіна. Але зрозуміти, що порушена технологія - це та й відповідно за раніше бути впевненим у своїй правоті. А якщо наше діло праве, то ....

А в індивідуальному будівництві можна буде простежити за дотриманням технології. Саме дотримання технології і ретельний монтаж дозволять не тільки зараз заощадити кошти при будівництві котеджу, але і вже постійно потім значні гроші на опаленні та періодичному ремонті приміщення або роблячи ремонт квартири в такому будинку.

Після зведення стін вибираємо проект і матеріал утеплення і навісного фасаду. далі виробляємо розмітку і кріплення матеріалів. Начебто все. Просто чи ні? Це вирішувати і Замовникам і Підрядчикам.

Пропонуємо до розгляду та обговорення варіант утеплення зовнішніх стін.

Після розмітки до стіни прикріплені монтажні куточки для кріплення самої навісний обшивки фасадного матеріалу.

Похожие статьи:

  1. ​Як вибрати гіпсокартон для стін
  2. Будівництво Цегляної Бані Відео
  3. Заказывайте самые вкусные роллы в Одессе!
  4. Варіанти встановлення унітазу