Освітлення натяжної стелі в спальні

Плануючи установку натяжних стель в квартирі, не забудьте і про правильному підборі освітлення спальні і інших приміщень квартири. Гарне освітлення підкреслить унікальність дизайну і затишку в домі.

Мы расскажем вам про Основные правила освещения в дизайне интерьера, для того, чтоб ваша комната была комфортной.

Одним подобається, коли приміщення добре освітлено, а інші воліють напівтемрява.

Щоб самостійно правильно підібрати комфортне освітлення в спальні розглянемо основні критерії, а саме:

світлові зони кімнати;

спрямованість світла;

тип лампочок;

кількість необхідних лампочок;

загальна потужність лампочок.

світлові зони

Визначаючи світлові зони кімнати необхідно врахувати від вікон або балкона, розстановку меблів у приміщенні і його призначення.

Наприклад, багато світла не потрібно в зоні для перегляду телевізора, відпочинку або роботи за комп'ютером, а ось там, де збирається вся родина за чаєм освітлення потрібно більше.

Створення зон з різною інтенсивністю освітлення - одна з функцій натяжних стель.

Переваги такого освітлення безсумнівні - кожна світлова зона може функціонувати самостійно, що не тільки зручно, але й значно економить споживану електроенергію.

Як цього добитися? Застосовуючи точкові світильники легко можна підсвітити окрему зону в кухні, кімнаті або спальні.

Спрямованість потоку світла

Освітлення в спальні залежить від способу спрямованості променя світла - відображає або прямий. Для кольорового глянцевого або білого стелі краще використовувати відображає промінь, який буде м'яко відбиватися від стелі і стін.

У приміщенні, де знаходиться хвора людина, в спальній кімнаті краще використовувати м'яке освітлення. Там, де потрібно пряме напрямок світла, встановлюють точкові світильники.

Необхідний ефект освітлення досягається за допомогою світильників з поворотною платформою, концентруючи промені світла в потрібну зону.

Настінний світильник з одностороннім плафоном з направленим потоком світла на стіну вгору, створить затишок і комфорт в передпокої, дитячій і додасть трохи інтимності в спальній кімнаті.

Регулюючи кут спрямованості світла можна перерозподіляти і регулювати освітлення.

Тип використовуваних ламп

Вибираючи тип ламп для натяжних стель краще проконсультуватися з фахівцем. Для натяжних стель не всі типи ламп підходять ідеально. Кожен тип ламп має певні плюсами і мінусами.

Лампи розжарювання дають хороше освітлення, але швидко нагріваються, отже, натяжна стеля також буде нагріватися і може деформуватися, в залежності від використовуваного матеріалу.

Галогенні лампи мають досить яскраве світло, їх легко міняти в натяжній стелі. Але вони не підійдуть, якщо у вас низькі стелі, т. К. Для їх установки стелю доведеться опустити додатково ще сантиметрів на сім.

Світлодіодні і енергозберігаючі не нагріваються, досить економні в енергоспоживанні. З мінусів - не відразу розпалюються на повну потужність, висока вартість.

Загальна кількість ламп

Потрібну кількість лампочок розраховується залежно від призначення приміщення, наявності та розташування світлових зон.

Точкові світильники можуть бути використані як додаткове джерело світла, якщо основним джерелом є люстра. При висвітленні спальні тільки точковими лампочками, кількість розраховується за загальною площею кімнати: 1 лампа до 35 Вт на 1 кв. м.

Сумарна потужність ламп

Сумарна потужність обираних ламп не має будь-яких обмежень. Суто ваші особисті переваги, а також фінансові можливості.

Встановлюючи натяжні стелі, монтаж проводки монтують заздалегідь. З'єднання електроланцюзі краще зробити паралельним.

У цьому випадку, коли перегорить одна з ламп, інші будуть працювати. Прокладання проводів виробляють в спеціальному гофрованому шлангу.

Після закріплення підвісної стелі, заміна ділянки дроти вийшов з ладу не складе великих труднощів. Це також і техніка безпеки.

Похожие статьи:

  1. Оформлення квартири в еко-стилі
  2. Стиль кантрі для затишної спальні
  3. Оздоблення кухонної стільниці плиткою
  4. Освітлення спальної кімнати
  5. Сучасний стиль в дизайні спальні