Порядок проведення ремонтних робіт в квартирі

Грамотна організація ремонтних і оздоблювальних робіт укупі з правильно складеної послідовністю їх проведення дозволяє не тільки скласти попередній кошторис, але і визначитися з тим, які ж будівельні матеріали будуть затребувані в першу чергу, а які можна буде докупити лише під кінець ремонту.

Красивые голые женщины ждут вас на нашем сайте.

Спираючись на досвід, отриманий в ході здійснення ремонтно-оздоблювальних робіт, ми склали якийсь універсальний алгоритм їх проведення. Сподіваємося, він допоможе гостям нашого віртуального офісу заощадити час і сили.

1. Складання дизайн-проекту

Дизайн-проект краще розробляти з майбутнім виконавцем, так як в ході його складання доведеться спиратися не тільки на перелік використовуваних матеріалів, але також і на наявне інженерне обладнання. По завершенні роботи над дизайн-проектом його необхідно узаконити, так як відсутність узаконеного проекту може привести до проблем при продажу квартири (аж до вимоги відновлення її вихідного стану).

2. Складання кошторисів

Кошториси на матеріали і майбутні роботи ми також рекомендуємо складати разом з майбутнім виконавцем. Це не тільки вбереже вас від матеріальних прорахунків, але і дозволить розподілити витрати по всіх етапах майбутнього ремонту.

3. Укладення договору

Даний документ строго необхідний, так як дозволить обом сторонам уберегтися від будь-якої недисциплінованості. Договір узаконює відносини замовника і виконавця на час здійснюваного ремонту і має юридичну силу при вирішенні спірних питань.

4. Вибір будівельного інструменту

Правильно складений перелік використовуваного в ході ремонту квартир інструменту дозволить уникнути маси проблем, зменшивши залежність від людського чинника.

5. Організація умов і режиму праці робітників

Вибір будівельного інструменту

Сюди входить не тільки складання графіка роботи, але також і вирішення наступних організаційних питань:

забезпечення робочих транспортом;

електрифікація об'єкта;

забезпечення збереження матеріалів та інструменту (установка замків, решіток на вікнах);

уточнення часу завезення матеріалів та інструментів.

6. Заплановане руйнування з подальшою ліквідацією шлюбу поверхонь

Під запланованим руйнуванням увазі злам стін, очищення поверхонь від штукатурки, організацію прорізів і т.д. Якщо ви здійснюєте ремонт в новобудові, то шлюб поверхонь (стяжки, бухтящая штукатурка, тріщини в стінах та інше) повинен усунути забудовник, до того ж зробити це він зобов'язаний за свій рахунок.

7. Вивезення сміття

Дуже часто цей момент залишають при складанні кошторисів без уваги. Замовники за замовчуванням вважають, що виконавець зобов'язаний винести і вивезти все, що залишив після себе. Однак на ділі це відбувається далеко не завжди, особливо якщо це питання не обговорювалося і не вносився до кошторису заздалегідь.

8. Попередня розмітка приміщень

Сюди входить оббивка рівня підлоги і стель. Остаточне рішення, як правило, приймається на місці, так як реальні товщини покриття для підлоги можуть дещо відрізнятися від задокументованих.

9. Заміри і замовлення вхідних дверей

Якщо вхідні захисні двері має дорогу внутрішню обробку, то її бажано монтувати лише після того, як основні штукатурні і монтажні роботи будуть завершені. Справа в тому, що при виконанні такелажних робіт оббивка дверей часто дряпається. Варто також враховувати, що злодійство на будівництві - явище буденне, тому повноцінну вхідні двері краще поставити якомога швидше, однак не раніше пункту 8. Невеликий рада: зовнішню і внутрішню облицювання можна захистити від пошкоджень товстим аркушем картону або ДВП, але все ж повного збереження обробки це не гарантує.

10. Зведення перегородок і стін

Зведення перегородок, стін і всіляких об'ємних конструкцій можна виробляти до стяжки в разі, якщо всередині стяжки підлоги можна прокладати інженерні комунікації (сюди входять електромонтажні роботи, тепла підлога). Якщо ж в стягуванні не передбачені приховані комунікації, краще спершу виготовити одну стяжку на всю площу квартири. Це послужить хорошою точкою відліку для подальших робіт.

11. Монтаж інженерних комунікацій і їх попередня перевірка

Під інженерними комунікаціями зазвичай розуміють: електромонтажні роботи, сантехнічні роботи, зв'язок і телекомунікації, теплопостачання, кондиціонування і вентиляція, системи безпеки. Наведені в даній статті пункти 10, 11 і 12 можна робити одночасно, так як описані в них роботи мають загальний профіль.

12. Організація стяжки

Стяжку всіх статей до запланованого рівня найкраще робити ще до початку монтажних та оздоблювальних робіт. Особливо це стосується об'єктів великих площ, що встановлюються перегородки в яких будуть виготовлені переважно з системних профілів або гіпсокартонних листів. Такі перегородки дуже просто демонтуються і переміщаються на інше місце, а рівень підлоги при цьому завжди залишається незмінним.

13. Перевірка проектних розмірів дверних і арочних прорізів

Дана процедура здійснюється після стяжки і є обов'язковою. Про неї часто забувають, однак від дотримання запланованого проектом рівня залежить і якість всіх наступних ремонтних робіт.

14. Монтаж інженерних комунікацій і їх попередня перевірка

Перед початком проведення електромонтажних робіт бажано узгодити їх зі штукатурами. Вони вкажуть місця, в яких можна втопити електропроводку і в яких зробити цього не буде можливості.

15. Заміри віконних проміжків і замовлення вікон

Багато здійснюють цю процедуру відразу ж після пункту 8, проте краще все ж почекати завершення стяжки підлог, коли всі необхідні для даної процедури інженерні комунікації будуть винесені з приміщення.

16. Штукатурка стелі і стін

При здійсненні штукатурних робіт бажано накрити стяжку будь-яким матеріалом. Це вбереже її від розтріскування і від забруднення застосовуваними в ході робіт розчинами.

17. Заміри міжкімнатних дверей і їх замовлення

Здійснювати замовлення дверей на даному етапі ремонту квартири слід лише в тому випадку, якщо вони виготовляються за індивідуальним замовленням і їх виготовлення займе деякий час. Якщо двері бажаного типорозміру є в наявності, відразу ж привозити їх на об'єкт не варто, так як температурно-вологісний режим може погано позначитися на матеріалі, з якого вони виготовлені. Міжкімнатні двері краще привозити в квартиру безпосередньо перед їх установкою.

18. Продовження електромонтажних робіт і чергова перевірка прихованої в штукатурку проводки

На даному етапі виробленого ремонту в новобудові здійснюється установка електрощитків, коробок під розетки і щитків безпеки. Також проводиться підгонка і установка опалювальних радіаторів. Все це необхідно виконувати вже після штукатурення, так як тільки таким чином можна домогтися дійсно якісної і рівною установки всіх елементів на достатній глибині або ж врівень зі штукатуркою.

Похожие статьи:

  1. Соціальні мережі та пошук роботи в Інтернеті
  2. Почему люди арендуют конференц-залы отеля?
  3. Якщо вам потрібен ремонт даху будинку
  4. Як розширити простір в невеликій квартирі