Вибір змішувачів

Кожен з нас, хоч раз, стикався з проблемою заміни змішувача. Особливо важко вибирати його після того, як відпрацював кілька років старий змішувач ламається, і міняти його треба терміново.

Але заміна змішувачів може проводитися і коли йде ремонт у ванній кімнаті. Такий процес можна контролювати самому, але, звичайно ж, набагато комфортніше передати роботу професіоналам - під ключ.

Змішувачі діляться на наступні типи: змішувачі для ванни, кухонні, для біде, для умивальників і для душа. Практично будь-який з них, як правило, відноситься відразу до двох груп. Саме тому вибирати його треба з урахуванням того, для яких функцій він потрібен і де його будуть встановлювати.

Кращим з усіх матеріалів для виготовлення змішувачів фахівці вважають латунь. Деталі кріплення і регулювання напору води виконуються з нержавіючої сталі. Кращим з матеріалів для покриття поверхні змішувачів є хром, адже він, на додачу до своєї стійкості до впливів, ще й антібактеріальний.

У наші дні змішувачі у ванній вже давно служать не тільки для подачі води. Зараз це ще й частина дизайну, який здатний задати тон приміщенню або підкреслити вибраний стиль.

Великий вибір форм і розмірів змішувачів дає хорошу можливість вибрати саме такий, який буде повністю поєднуватися з обстановкою в ванній кімнаті. Основна відмінність змішувачів в кількості регулюючих ручок.

Бувають змішувачі з двома ручками і з однією. Для кухонь найчастіше вибираються змішувачі з однією ручкою, адже такі змішувачі дозволяють регулювати воду однією рукою, а то і ліктем. Двохвентильні змішувачі частіше використовуються в ванних кімнатах.

Найчастіше змішувачі, з вигляду однакові, сильно різняться в ціні. Тому, при виборі змішувача, не треба забувати, що дійсно якісний змішувач дешевим бути, за визначенням, ніяк не може. Виходячи з усього цього, варто вибирати товар, який матиме більш тривалу гарантію.

Похожие статьи:

  1. Вхідні двері
  2. Гаражні ворота
  3. Камінні топки
  4. Як вибрати змішувач
  5. Мобільні будиночки