Альков - важливий елемент декору спальні

Підходить до завершення ремонт, й потрібно вирішити, як тепер виглядатиме спальня. Часто в магазинах можна знайти дуже красиві дизайнерські штучки, але набагато цікавіше й оформити й прикрасити свою спальню самостійно.

Визначаємо стиль

Декор, зроблений своїми руками, непросто оригінальний, він унікальний. Спальня - це саме заповітне приміщення. День починається в спальні й там же закінчується. Хочеться, щоб починався кожен день з посмішки. Що потрібно побачити, відкривши очі, щоб посміхнутися? Фото, іграшку, вазу з квітами або подушку, вишиту своїми руками? У кожного свої уподобання. Милих штучок може бути багато, важливо не перестаратися.

Спальня - це, насамперед ліжко. Оформлення ліжка справа не проста, але й не настільки складна, щоб кликати майстрів. Головне зрозуміти чого хочеться, й справа піде на лад. Затишне ліжко для багатьох просто вимагає наявності алькова або балдахіна.

Сегодня рекомендуем всем приобрести ограждение ранчо по хорошей цене от завода-изготовителя «Мехбуд» из качественной стали оцинкованной с полимерным покрытием.

Конструкція балдахіна може залежати від місця розташування ліжка. Якщо ліжко стоїть в кутку кімнати, то завіса може бути зроблена навколо нього. Гарний, затишний, провітрюваний альков можливий над ліжком, яке стоїть боком до стіни. Якщо до стіни притиснуто узголів'я ліжка, то закрити його можна навіть з трьох сторін.

Завжди намагаються закріпити альков з боків або кріплять завісу до кільця в стелі, щоб вона, спускаючись, утворювала намет. Ще один не менш оригінальний спосіб кріплення балдахіна. Тканину пропускають під балками, закріпленими на стелі. Вона провисає м'якими хвилями над самим ліжком і оточує його з боків. Всі ці варіанти гарні для заміського будинку.

Жителі міських квартир використовують конструкції, які кріпляться до стелі з гіпсокартону. Вони можуть бути найрізноманітнішої форми: хвилясті, ступінчасті, багаторівневі. Дуже часто навколо ліжка ставлять колони, до яких прикріплюють металеву або пластмасову раму.

Аксесуари для вікон

В тон балдахіну підбирають фіранки на вікна. Щільні й навіть важкі їх чередують з легким невагомим тюлем або органзою. Покривало на ліжко шиють з того ж матеріалу. Декоративні подушки, вишиті картини на стінах, килимове покриття прекрасно доповнюють інтер'єр спальні. Оригінальні приліжкові тумбочки й навіть форма спинки ліжка, все підтримує ідею оформлення.

Світло має бути таким, щоб змінюючи інтенсивність, воно не дратувало ока, а заспокоювало. Для цього використовують світильники на реостатах. Можливо, це буде кована люстра або точкове освітлення, немов зоряний розсип по всій стелі. Будь-який інтер'єр спальні повинен створювати відчуття повного спокою.

Похожие статьи:

  1. Стиль кантрі для затишної спальні
  2. Переваги металевих парканів
  3. Будівництво Фундамента Бані Відео
  4. Сучасний стиль в дизайні спальні
  5. Якщо вам потрібен ремонт даху будинку