Які бувають водонагрівачі.

Водонагрівачі є чудовою альтернативою для житлових будинкыв, де немає можливості використовувати газове обладнання для отримання гарячої води. Однак перед покупкою варто розглянути їх види і зробити вибір з урахуванням особливостей вашого будинку.

Водонагрівачі розрізняють за принципом дії:

Проточні - мають компактні розміри, відрізняються швидким прогріванням води. Найчастіше використовуються в квартирах в період відключення гарячого водопостачання. Мінусом даного типу обладнання виступає низька продуктивність і велика витрата електроенергії.

Накопичувальні - пристрої, в ємності яких накопичується вода, потім розігрівається в середньому до 55 - 85 ° С і підтримується протягом певного часу. При кожному заборі нагрітої води відбувається поповнення резервуара і підігрів нового обсягу. Головними перевагами даного типу водонагрівачів виступає їх економічність і достатня продуктивність. Серед недоліків слід відзначити відносно високу вартість, великі розміри і інерційність (при використанні всього обсягу води підігрів наступної порції вимагає деякого часу).

В наше время самым популярным типом водонагревателя для дома или квартиры, где отсутствует горячая вода, являются электрические накопительные Водонагреватели в Алматы высокого качества от известных мировых производителей.

Залежно від типу споживаної енергії водонагрівачі класифікують на:

Електричні - найпопулярніший вид нагрівачів. Їх монтаж можна проводити самостійно, виключаючи необхідність в узгодженні його місця розташування в різних інстанціях. Якщо у вас приватний будинок, опалення електрикою можна вільно облаштовувати.

Твердопаливні - використовуються в будинках, де немає можливості встановити електричне або газове обладнання. Такі нагрівачі води відрізняються дорожнечею в експлуатації і незручністю при постійному використанні. Тому їх найчастіше використовують в лазнях, саунах або на дачах.

Газові - обладнання відрізняється доступною вартістю енергоносія і володіє аналогічними перевагами, що і електричні моделі. Для установки буде потрібно отримати дозвіл, а також погодити проектну документацію в газовій і пожежній службі.
Власникам автономної системи опалення також варто розглянути такий варіант, як бойлер непрямого типу. Це обладнання підключається до системи опалення, в якій нагрівається вода. Система відрізняється економічністю та зручністю використання. Єдиною умовою для її використання є наявність працюючого опалення.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань для Дачі
  2. Надувні басейни для дачі
  3. Які бувають спальники