Як правильно утеплити вікна

У зимову пору року дуже важливо захистити будинок від холодів, зберегти тепло, щоб було комфортно і затишно. Якщо ви встановили якісні вікна (а найчастіше це пластикові), то проблема їх утеплення виникнути не повинна. Але ситуації можуть бути різні, й ми починаємо розплачуватися за придбання дешевих неякісних склопакетів, на установці яких намагалися трохи заощадити.

В настоящее время для защиты оконных и дверных проемов от взломов, а также от проникновения в помещение непрошенных гостей используется множество различных приемов. Высококлассные рольставни на окна от компании «Роллетные системы» будут не только надежной защитой, но и придадут окнам презентабельный внешний вид.

Утеплення вікон самостійно - це технологічний процес, на початку якого потрібно звернути увагу на чистоту скла, рам та їх цілісність. Насамперед необхідно вимити рами й замінити всі тріснуті шибки.

Після перевірки вікон на пропускання холоду необхідно визначити і усунути всі сколи та тріщини. Для цього візьміть силіконовий герметик і приступайте до закладення тріщин. Вони заповнюються спеціальним будівельним інструментом між рамами і склом, а також підвіконням. Після цього поверхні зачищаються від надлишків герметика простою вологою ганчіркою, при стійких забрудненнях - її необхідно змочити в бензині.

На наступному етапі використовується для утеплення стрічка ущільнювача. Розміри цього елементу залежать від ширини тріщин, які необхідно обробити. Стрічка прикладається без зусиль і натягу цільною смужкою в місцях, де край стулки зачіпає раму. Якщо виникли складнощі, стрічку можна зафіксувати канцелярськими скобами.

Для утеплення вікон підходить використання різних плівок для теплозбереження. Переваги даних виробів в тому, що вони добре пропускають світло, зберігають тепло, не пропускаючи назовні інфрачервоне випромінювання. Плівка має 2 боки, перший володіє металевим блиском і є що проводиться, її обов'язково потрібно наклеювати назовні. Після всіх вимірів плівка обрізається і кріпиться гвоздиками до основи рами.

Похожие статьи:

  1. Як правильно удобрювати малину?
  2. Правильний вибір штор
  3. ​Правила офісного дизайну
  4. Всё о правильном банном венике