Армирование фундамента. Недвижимость в Испании.

Будь-яке будівництво, не залежно від того, будується велика будівля або не велика конструкція починається з будівництва фундаменту. Саме фундамент є основою будь-якої споруди і від його якості залежить міцність і довговічність майбутньої споруди.

Придбати або орендувати нерухомість в Іспанії це мрія багатьох, на нашому сайті: home-vs.com/rent-commercial-estate виможете здійснити свою мрію купивши прекрасний будинок в Іспанії. У нас ви можете зробити це швидко і за прийнятними цінами.


Існує багато видів фундаменту, але найбільш часто використовується стрічковий. Він досить простий у виконанні і порівняно не дорогий за вартістю, при цьому відповідає всім нормам при проведенні будівельних робіт на територіях з неоднорідними по щільності, осідають і слабкими ґрунтами. А саме на таких ґрунтах розташоване приблизно 60 відсотків всіх будівельних майданчиків.

Також як довговічність будівлі залежить від якості фундаменту, так і властивості фундаменту залежить від того, наскільки правильно проведено його армування і якщо не дотримуватися цих правил арматуру доведеться здавати на металобрухт, наприклад сюди http://rmet.ru. Процес армування фундаменту не складний, але при його проведення слід дотримуватися певні норми:

- закладена в основу фундаменту арматура, повинна бути чистою. Також необхідно стежити, щоб бруд не потрапила всередину опалубки під час укладання арматури. Бруд значно послаблює зчеплення металу з бетоном.
- арматура повинна бути ребристою, а не гладкою. У гладкої арматури гірше коефіцієнт зчеплення з бетоном.
- вся арматура повинна бути пов'язаної між собою. Більш надійної зв'язкою служить зварне з'єднання, але такий спосіб досить трудомісткий і дорогий, тому у випадках, коли розрахункові навантаження на підставу не великі, можливо з'єднувати арматуру між собою дротом.
- діаметр арматури розраховується, виходячи з навантаження, щоб правильно підібрати ніжний діаметр арматури необхідно використовувати спеціальні будівельні довідники. Якщо немає можливості або бажання заглянути в спеціалізовану літературу, то досить пам'ятати, що для фундаменту одноповерхової цегляної будівлі, необхідно використовувати арматуру мінімальним діаметром 10 міліметрів, для двох поверхових будівель мінімальний діаметр 12 міліметрів, під невеликі альтанки, павільйони та аграрні теплиці досить арматури діаметром 8 міліметрів.
- кількість шарів арматури залежить від розмірів фундаменту, при цьому стандартний крок між арматурою покладеної горизонтально 25-35 сантиметрів, а між вертикально покладеної 20-30 сантиметрів, максимальна відстань між шарами арматури 15-20 сантиметрів. Відступ від країв фундаменту має бути не більше 10 і не менше 5 сантиметрів. Шари арматури повинні бути пов'язані між собою за допомогою проміжних перемичок.
- особливо якісно слід армувати кути фундаменту, так як в цьому місці концентрується основна навантаження і саме ці місця піддаються найбільшої деформації. Якщо у кутку, структура арматури буде порушена або в цьому місці, буде відсутня з'єднання між стрижнями, то під навантаженням в цьому місці фундаменту можуть з'явитися тріщини і відколи бетону.

Також не потрібно бояться застосовувати при будівництві нові технології. З недавніх пір для армування використовується склопластикова арматура. Вона має порівняльні характеристики з металевою, тому використовуючи таку арматуру слід дотримуватися ті ж правила. Основний нюанс це з'єднання склопластикової арматури між собою. Для цього використовуються спеціальні пластикові з'єднання, але можна застосовувати і звичайну в'язальний дріт.

Якщо говорити про переваги склопластикової арматури, яка використовується для будівництва фундаментів, то це менша ціна і невелику питому вагу. Які переваги дає невисока вартість всім і так зрозуміло, а невелика вага забезпечує зручність монтажу і зменшує трудомісткість процесу.

Похожие статьи:

  1. Двоповерховий котедж з зимовим садом
  2. Будівництво Лазні на гвинтових палях
  3. Промислові джерела безперебійного живлення
  4. Практичний та екологічний будинок з соломи
  5. Армування фундаменту: вибираємо арматуру