Будівництво Лазні Поетапно

Лазня своїми руками (ФОТО + КРЕСЛЕННЯ)

баня своими руками В'ячеслав Дмитрович Воронін - художник. І це не лише професія, якій він присвятив своє життя, а й стан душі: до будь-якої справи він підходить творчо.Колись він ілюстрував журнали і книги, оформляв обкладинки платівок, придумував листівки та марки.

 

Одна з таких його поштових марок одного разу отримала третю премію на міжнародному конкурсі в Японії.

 

В'ячеслав Дмитрович - досвідчений турист. Свого часу він з сином обьезділ на велосипеді весь Крим, а на байдарках пройшов багато річок Карелії.

 

В то, ще радянське, часом через загального дефіциту мандрівникам доводилося з працею здобувати необхідне туристське спорядження.

 

І В'ячеслав Дмитрович був не просто активним туристом, а туристом винахідливим. баня своими руками Все намети, з якими він ходив у походи, були саморобними, бо це житло туриста має бути легким, компактним, дихаючим і непромокальним, а покупні «брезентухі» мало того, що були далекі від досконалості, та ще й купити їх було не скрізь можливо.

 

Конструкції ж, які «складав» В'ячеслав Дмитрович, були предметом пекучої заздрості багатьох «водників», піших і велотуристів, а на одну з наметів він отримав патент.

 

Зараз Воронін вже на пенсії, живе в теплу пору на дачі, взимку в місті.При цьому чекає-не дочекається весни, щоб перебратися туди - на природу, де є справа, яку змушує «включати мізки» і працювати руками.Він уже побудував невеликий будиночок, спроектувавши його так, щоб житло можна було звести поодинці і в відсутність централізованого електропостачання. как построить баню Коли без електроенергії було вже зовсім не обійтися, він запускав невеликий бензиновий генератор.

 

А зараз В'ячеслав Дмитрович будує лазню. І це незважаючи на те, що лікарі заборонили йому паритися: здоров'я вже не те.Я запитав його: «А навіщо тоді лазня?» Він, не замислюючись, відповів: «Звичайно, синам, я ж сам їх привчив до парильні.Свого часу зшив переносну похідну лазню з перкалі. Розтоплюють каменку, прожарюємо цю купу каміння, а потім ставиш поверх «кубик» лазні на чотирьох кілках і розтяжках.Хто в поході парився, знає принадність такої парилки ».

 

баня чертежи На нинішню пенсію не пошикуєш, кожен гвоздики дощечка на рахунку.Тому доводиться придумувати економічні рішення, щоб і споруда стояла надійно, і впоратися можна було поодинці Я довго вмовляв В'ячеслава Дмитровича розповісти в журналі про конструкції його лазні, оскільки рішення, які він використовував у цій роботі, дуже багатьом могли б знадобитися в схожих ситуаціях.Тільки опинившись в лікарні, де діяльній людині перебувати просто несила, Воронін взявся за ескізи, а потім вже я спробував записати його розповідь.

Источник: kak-svoimi-rukami.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво своїми руками
Будівництво своїми руками

«МІЕЛЬ-Заміська нерухомість": що почому за містом? - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Варіація podobnyh Пропозиції широко представлені на ринку.Вартість одно-і двоповерхових щитових і дерев'яно-каркасних будинків для сезонного проживання площею 30-70 кв.м на ділянці 6-8 соток варіюється від 700 тис. руб. до 1,7 млн. руб. ..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Проекти Відео
  2. Будівництво Лазні по Фен Шуй
  3. Будівництво Лазні Відео Уроки
  4. Будівництво Лазні Фото Відео
  5. Будівництво Лазні Поетапно Фото