Будівництво Лазні Поетапно Фото

Поетапне будівництво лазні

Ленточный фундамент является более надежным и способен выдержать баню из тяжелого стенового материала 1). Отже, для початку продумуємо проживання. Дуже важливо точно визначитися з місцем будови, особливо це стосується тих випадків, коли ділянка порожній і на ньому ще зведений будинок.Як правило, для лазні відводять місце в кінці ділянки або її дальньому кутку, але кожен господар має право вирішувати сам.

 

2). Розраховуємо розмір будови, його конфігурацію, а також продумуємо, що буде перебувати в майбутній бані.Тут все залежить від фантазії. Як правило, це парилка (велика чи маленька, залежно від ваших уподобань і побажань), душова кімната, кімната для відпочинку, в якій можна посидіти з друзями, розслабитися, випити квасу, роздягальня.Якщо дозволяють кошти і розмір ділянки, можливе розміщення басейну.

 

Баня из оцилиндрованного бревна – идеальный вариант для строительства рядом с загородным домом или дачи Такі етапи будівництва, як закладка фундаменту, зведення стін і даху, є основними і обов'язковими.Цим етапам слід приділити особливу увагу і докласти максимальних зусиль для досягнення найкращого результату.Ітака в порядку:

 

3). Закладка фундаменту.

 

Самоа будівництво лазні починається з фундаменту. Изготовление сруба для бани из оцилиндрованного бревна – прекрасный вариант Якщо мова йде про лазнях, то будівельники найчастіше віддають перевагу стрічковим або стовпчастим фундаментам.Якщо стіни вашого будови будуть зроблені з досить легкого матеріалу, який згодом не буде надавати сильного тиску на фундамент, то можете його зробити стовпчастим (ще його називають пальовим).Вагомим плюсом цього варіанту є його невисока вартість у порівнянні з стрічковим.

 

Для початку необхідно викопати траншеї.Їх поперечний переріз повинно перевищувати 30 см. Потім по кутах траншей ставляться палі. Основним моментом можна назвати установку паль в тих місцях, де стикуються внутрішні і зовнішні стіни. Монтаж двускатной крыши для бани – хорошее решение Простір між палями слід засипати щебенем (великим піском) і зверху залити бетоном.Тільки після повного застигання фундаменту можна переходити до наступного етапу зведення стін.

 

Такий фундамент цілком підійде для будов з бруса або щитових будівель.Однак, якщо стіновий матеріал більш важкий, стовпчастий фундамент вам не підійде.Тут слід віддати перевагу ленточному фундаменту.

Источник: 24banya.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво своїми руками
Будівництво своїми руками

Віктор Павленко виступив зі звітом про роботу мерії Архангельська в 2013 році - ІА "RUSNORD"
Проблеми збільшити громадян житловою умови, нитки просто rasselenie аварійного житла, що як і раніше дуже Ostaets OSTROJ в Архангельськ.Тому житлове будівництво є пріоритетним напрямком розвитку міста.За 2013 введено в ..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Проекти Фото
  2. Будівництво Лазні з Чого Почати
  3. Будівництво Лазні Поетапно
  4. Будівництво Лазні з піноблоків