Будівництво лазні: статті витрат

За старих часів лазня була першою спорудою, яке зводилося при будівництві нового двору. Спорудити баню, як не крути, все ж простіше і швидше, ніж навіть самий маленький будинок зі зрубу. Саме цим і керувалися наші предки. Робочі просто жили в лазні, поки будувалося основна споруда.

На сайте https://moulin-rouge.kiev.ua/ru/massazh-dlya-muzhchin вы сможете ознакомиться с услугой массаж для мужчин и выбрать себе массажистку.

Сьогодні пріоритети в будівництві змістилися, і першими прийнято споруджувати, звичайно ж, житлові будови. Але про те, щоб мати повноцінну баню на своєму власному ділянці мріють якщо не все, то дуже багато.

У даній статті ми постараємося з'ясувати, з чого ж складається загальна вартість будівництва лазні і визначимо відправну точку для даного проекту.

Фундамент - основа будь-якої будівлі. Правильне облаштування фундаменту - це ключ до надійності конструкції, і лазня в даному випадку зовсім не є винятком. Навіть якщо у вас в планах будівництво невеликої каркасної лазні, вам знадобиться надійний фундамент. Його роль в такому випадку можуть зіграти залізобетонні блоки.

Якщо ж ви хочете звести добротний дерев'яний зруб, який прослужить вам не один десяток років, то необхідно буде потурбуватися здійсненням повноцінних інженерно-геологічних вишукувань. У процесі їх проведення будуть визначені властивості грунту і його склад. Тільки так можна спрогнозувати навантаження на фундамент з достовірною точністю. Лише за допомогою геологічного розрізу ділянки можна отримати проби матеріалів, на основі аналізу яких можна буде достовірно судити про стан грунту і його несучої здатності. Таким чином, вартість інженерно-геологічних вишукувань - це перше, що необхідно включити до кошторису. З іншого боку, ці дослідження дозволять вам якомога точніше визначити необхідний тип фундаменту і включити до кошторису лише дійсно необхідні витрати.

Після того, як матеріал для фундаменту визначений, а оплата робіт по його зведенню включена в кошторис, саме час подумати про ще одну складову, без якої лазня просто не буде лазнею. Мова йде про інженерні комунікації. Дана стаття витрат вважається другою за значимістю після фундаменту. І не дарма, адже при відсутності доступу до центрального водопостачання потрібно здійснити буріння свердловини на воду , що тягне за собою притягнення повноцінного бурового інструменту. Таким чином, вам необхідно внести до кошторису також і ці витрати.

Орендуючи бурову установку , не забудьте уточнити, чи входять у вартість вироблених робіт колонкові труби і труби обсадні. Якщо немає, то вони складуть третю статтю витрат у вашій кошторисі.

Системи електропостачання та водовідведення також слід віднести до інженерних комунікацій. І якщо електропостачання в Ленінградській області давно є централізованою послугою, то каналізація та водовідведення за рідкісними винятками є турботою власника ділянки, а отже, і четвертої статті витрат. Сюди слід включити вартість оренди бурового інструменту, а також вартість колонкових і обсадних труб.

Останній пункт кошторису - це вартість будівельних матеріалів. Це можуть бути: колоди, брус, SIP-панелі. Залежно від того, який матеріал ви оберете, буде різнитися також і вартість будівельних робіт.

Швидше за все, не вийде обійтися без додаткових витрат. До таких зазвичай відносять витрати на придбання гідро- і теплоізоляційних матеріалів, кахлю, фурнітури, кріплення, душової кабіни і вбудованих меблів.

Зрозуміло, наша кошторис є дуже умовною. Вона складена, щоб у читача виникла загальна картина про основні статті витрат, і не включає в себе розгорнуті підпункти. Але спираючись на ці дані вже цілком можна починати дослідження в області цін на будматеріали, паралельно підшукуючи вигідні пропозиції на ринку будівельних послуг.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Самостійно
  2. Будівництво Лазні з зрубів Ціна
  3. Будівництво Лазні з Старого зрубу
  4. Будівництво Лазні Поетапно Фото
  5. Будівництво лазні з бруса