Будівництво Лазні Своїми Руками Поетапно Відео

Дах лазні своїми руками - види дахів і поетапне зведення

Як тільки етап з формування «коробки» споруди лазні завершено, можна переходити до будівництва даху.Саме дах завжди на себе першою приймає всі удари стихії: сніг, дощ і вітер, а тому вона повинна бути максимально надійною.

 

Багато власників невеликих бань на власній ділянці цікавляться, як побудувати дах лазні без допомоги фахівців.Для цього важливо знати всі нюанси цього непростого будівництва. Адже будь-які помилки при зведенні даху лазні можуть обернутися серйозними проблемами в майбутньому.Тому більшість сьогодні все-таки довіряє цей етап досвідченим майстрам.Але таку роботу цілком можливо виконати і самому господареві лазні - будівництво даху лазні з газобетону, цегли або колоди проходить приблизно за однією схемою.

 

Зміст статті

 

1.

 

2.  
3. (+ ВІДЕО)  
4.

 

Як побудувати дах лазні

 

Дах лазні - це спеціальний несучий каркас, на якому кріпиться покрівельний матеріал.Складові цього каркаса - кроквяна ферма, мауерлат, решетування і покрівля.

 

Починається монтаж даху з установки мауерлата - спеціального дерев'яного бруса, які служить для з'єднання «тіла» будівлі з кроквяної фермою.Укладається мауерлат поверх уже готових стін. Але, якщо сама баня будувалася з піноблоку, газоблоку або цегли, то поверхня для установки мауерлата важливо ретельно гидроизолировать спеціальним наплавляються.Якщо ж лазня будувалася з бруса, то роль мауерлата може спокійно зіграти останнє колоду в зв'язці стін.Важливо тільки зробити в ньому спеціальні гнізда для установки майбутніх крокв.У кожному разі, важливо щоб мауерлат був встановлений ідеально горизонтально - це неодмінна умова надійного кріплення каркаса до самої будівлі лазні.А кріпити мауерлат слід жорстко, за допомогою особливих довгих анкерів, які повинні бути приєднані до стін будівлі.

 

Наступний етап будівництва даху лазні - установка кроквяної ферми.По суті, кроквяна ферма - це жорстка зв'язка з міцних брусів. Вона служить для правильно розподілу навантажень, а форма її залежить від величини прольоту, що перекривається і типу даху.Стропіли - це основні масивні «запчастини» всієї конструкції, саме вони приймають на себе весь тягар.Є й додаткові елементи: стяжки, перемички, розпірки і ригелі, які кріпитимуться вже в процесі роботи.Призначені вони для розвантаження, зміцнення і підстраховки масивних брусів.

Источник: vasha-banya.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво своїми руками
Будівництво своїми руками

Віктор Павленко виступив зі звітом про роботу мерії Архангельська в 2013 році - ІА "RUSNORD"
Проблеми збільшити громадян житловою умови, нитки просто rasselenie аварійного житла, що як і раніше дуже Ostaets OSTROJ в Архангельськ.Тому житлове будівництво є пріоритетним напрямком розвитку міста.За 2013 введено в ..


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Своїми Руками Проекти
  2. Будівництво Дахи Бані Своїми Руками Відео
  3. Будівництво Бань Своїми Руками Відео
  4. Будівництво Лазні з піноблоків Поетапно