Чим утеплити стіни лазні з піноблоків?

Піноблоки на відміну від колод, бруса або каркасно-щитових конструкцій не горять, не підтримують поширення гнилі і цвілі, не схильні до поїдання деревоточцями і мають високі теплотехнічні характеристики.

За вигідною ціною авіаквитки купити ви можете на сайті.

Давайте в цій публікації подивимося, як утеплити стіни з пінобетону, які матеріали для утеплення найкраще вибрати і як зробити утеплення в різних приміщеннях лазні.

Особливості конструкції стін лазні

Особливістю конструкції банних стін є вимога до їх теплотехнічних характеристиках в поєднанні зі стійкістю до дії вологи, а в приміщенні парної ще і стійкістю до підвищених температур.

При цьому на відміну від заміського будинку, де в різні періоди року повинна забезпечуватися комфортна температура повітря з найменшими енерговитратами, в лазні стіни повинні утримувати тепло лише на час її використання, тобто періодично від випадку до випадку. Це дозволяє зменшити обсяг будівельних робіт за рахунок зменшення товщини стіни і установки печі достатньої потужності, швидко прогріває приміщення.

Вважається, що в парній стіни повинні особливо ретельно гідроізолювати, щоб волога з приміщення не вбиралася в пористі піноблоки. Почасти це вірно, пориста структура піноблоків знижує їх морозостійкість і в разі намокання і подальшого промерзання такі блоки можуть досить швидко потріскатися.

У той же час при відвідуванні лазні кількість води, використовуваної в парній, може становити всього 2-3 ковша води, що, погодьтеся, не є тією кількістю вологи, яка може промочити стіни настільки, щоб викликати їх промерзання.

Правильно підібрана піч забезпечує хорошу тягу, швидко "викачуючи" вологе повітря назовні за межі лазні. А для того, щоб вигнати з внутрішніх приміщень лазні вологе повітря на вулицю досить після банних процедур не гасити відразу піч, а залишити її горіти ще хвилин 15-20, підкинувши 2-3 поліна.

Утеплення парної з піноблоків

Найбільш відповідально слід підійти до вибору матеріалів і устаткування утеплення в приміщенні парної. Матеріал утеплювача не повинен виділяти отруйних речовин і добре витримувати високі температури.

Відмінним вибором може стати мінеральна вата.

До її плюсів як утеплювач для парної можна віднести наступні якості:

високою значення опору теплопередачі;

мінвата не горить;

не виділяє запаху і шкідливих речовин;

не підтримує поширення цвілі і грибка;

не схильна до поїдання гризунами та шашіль.

Мінераловатні матеріали відмінно підійдуть для утеплення стін і стелі в парній.

Для укладання теплоізоляційного матеріалу на стіни наколачивали дерев'яні бруски товщиною рівною товщині шару утеплювача через проміжки рівні його ширині.

Між брусками розгортають теплоізоляцію, вкривають зверху шаром паро-гидроизолирующего матеріалу (фольга) і зашивають вагонкою.

Щоб забезпечити циркуляцію повітря між шаром утеплювача і внутрішньою обробкою, вагонку наколачивали на додаткову обрешітку, що влаштовується поверх пароізоляційного шару.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Економ Класу
  2. Чим утеплити стіни лазні з піноблоків?
  3. Будинок з піноблоків
  4. Будівництво Лазні з піноблоків Ціна
  5. Будівництво Лазні з піноблоків