Дезінфекція води в басейні і її основні способи

Дезінфекція води в басейні грає найважливішу роль. Перед кожним власником басейну завжди коштувати проблема - як очистити басейн і для чого очищають воду? Як правило, вода для басейну з самого початку містить масу домішок. Слабо віриться, що залишилися природні джерела, воду з яких використовують без попередньої обробки. Навіть в артезіанської воді мало органіки, але дуже багато неорганічних домішок (залізо, фтор і т.д.), які шкідливі організму людини. А якщо резервуар наповнити очищеної дистильованої водою, вона незабаром наповниться мікроорганізмами, пилом з повітря, продуктами корозії і водоростями. А якщо воду не чистити кілька років, то там заведуться жаби, а там вже і до водоплавних птахів недалеко.

Профессиональный эротический массаж Киев делается только в нашем салоне.

Це наштовхує на думку: очищати воду в басейні корисно і потрібно! Але як вибрати очищувачі та які блага ми отримаємо в завімості від вибору виду очищення? Для досягнення необхідної якості води розроблено багато сучасних методів контролю за хімічним складом і якістю води. Наприклад, для знищення органічних речовин виробляють дезінфекцію води в чаші басейну наступними методами:

- добавка кисневмісних сполук;

- обробка ультрафіолетом;

- Хлорування;

- Озонування;

- система сольового електролізу;

- іонізації (срібло, мідь);

- додаткові добавки.

З усіх перерахованих самим перевіреним способом дезінфекції води в басейнах є хлорування. Він заснований на добавці в рідину хлорвмісних речовин. Залежно від тривалості розкладання ці речовини діляться на 2 групи:

- тривалого розкладання. Розкладаються повільно, дезінфікуючі хлорні сполуки виділяються поступово. Призначений для тривалої дезінфекції.

- миттєвого розкладання. Препарат розкладається при додаванні в воду, виділяючи при цьому хлор, який зв'язується в неактивні сполуки. Використовують при первинному запуску басейну, додають вручну.

Єдиний мінус хлорного реагенту полягає в тому, що він виливає неприємний запах і може впливати на шкіру, волосся, очі.

Останнім часом в США і Європі почали практикувати роботи по дезінфекції води в басейнах з використанням активного кисню. Принцип роботи заснований на тому, що в рідину впорскується кисневмісний склад, який вступає в реакцію з забруднювачем. Недолік способу активного кисню полягає в тому, що велика частина реагенту при попаданні в воду не встигає вступити в реакцію з мікробами, в результаті потрібно використовувати додаткові дози реагенту, що передбачає додаткові витрати.

Похожие статьи:

  1. Будівництво колод лазні Своїми Руками
  2. Будівництво Лазні з Соснового зрубу
  3. Будівництво Лазні з піноблоків по Етапам
  4. Будівництво Лазні з піноблоків Ціна