Гидроизоляция жидкой резиной своими руками и где попить пива в праге

Процедура гідроізоляції бетону своїми руками


Одним з найважливіших етапів зведення будинку є захист поверхні від проникнення вологи. Для цього використовують різні матеріали, серед яких найбільш дешевими є рулонні. Але їх основним недоліком виступає наявність стиків, через які волога частково проникає під гідроізоляцію, приводячи до її поступового руйнування. Тому через деякий час доведеться здійснювати заміну гідроізоляції.

Вам посчастливилось побывать в Чехии , а именно в Праге , то задайтесь вопросом где попить пива в праге , пивоварня и ресторан «У Трех роз» находится в самом центре Праги , у нас вы можете хорошо отдохнуть и попробовать настоящего чешского пива.


рідка гума для гідроізоляції
З цієї причини бажано використовувати більш сучасні матеріали, до яких і відноситься рідка гума для гідроізоляції. Насправді матеріал являє собою бітумно-полімерну емульсію. У застиглому стані вона дуже нагадує гуму, тому і така назва закріпилася.
Вибір марки рідкої гуми

Перед початком робіт необхідно підібрати відповідний матеріал. Рідка гума буває двох видів:
Однокомпонентна;
Двокомпонентна.
До однокомпонентним матеріалів відноситься рідка гума марок «Эластомикс» і «Эластопаз». Представляють вони собою вже готовий матеріал. До двокомпонентним рідким гум відносяться матеріали марок «Технопрок» і «Рапидфлекс». В цьому випадку матеріал складається з двох компонентів: безпосередньо гуми і затверджувача. Двокомпонентна рідка гума наноситься виключно з використанням спеціального обладнання.
Тому, якщо ви плануєте робити гідроізоляцію своїми руками, але не бажаєте витрачати гроші на оренду розбризкувача, то вам варто вибрати для роботи однокомпонентні матеріали. Але тут слід враховувати, що пензлем щодо без проблем зможете покрити площу приблизно 100 кв. м. Якщо планується покрити площа до 200 кв. м. і більше, то часу при цьому затратится набагато більше.
Основи технології нанесення рідкої гуми

Нанесення рідкої гуми здійснюється дуже легко. Основний час витрачається на підготовку поверхні. Цьому етапу увагу потрібно приділити особливу, так як тільки від якісної підготовки залежить якість зчеплення з поверхнею. Тому потрібно знежирити поверхню, видалити висоли, пил, лущення і старе гідроізоляційне покриття. Для цього ідеально підійдуть дриль з насадкою у вигляді щітки або розчини, що містять хімічно активні елементи. Після очищення поверхні, на неї наноситься грунтовка.
Нанесення покриття здійснюється за допомогою кисті або валика. Мазки необхідно здійснювати з нахлестом, щоб виключити появу пропусків в ізоляції. Кількість шарів залежить від вибору марки рідкої гуми. «Эластомикс» наноситься в один шар, а повне застигання відбувається приблизно через дві години. Тут слід враховувати, що подальшому зберіганню матеріал після розкриття упаковки не підлягає. «Эластопаз» потрібно наносити в два шари. Трудовитрати при цьому більше, але зате матеріал можна зберігати для подальшого використання.
Серед плюсів матеріалу виділяють наступні:
Довговічність;
Простота нанесення;
Висока ступінь гідроізоляції.
Незважаючи на тривалість процесу при ручному нанесенні, гідроізоляція рідкою гумою є одним з найбільш надійних способів усунення протікання.

Похожие статьи:

  1. Бани из оцилиндрованного бревна: скажите НЕТ возгоранию!
  2. Баня из блоков своими руками. Металлические двери.
  3. Модернизация насосной станции от компании «Дельфин Аква»