Ходова частину автомобіля

Ходову частину автомобіля називають підвіскою. Вона включає в себе багато вузлів, які з'єднують колеса і кузов. Від цієї частини в пристрої авто буде залежати комфортність пересування пасажирів. У разі жорстко встановленої підвіски ви повністю відчуєте всі нерівності дороги. Однак для спортивних автомобілів хороша саме жорстка установка. М'який варіант походить представницького класу автомобілів, вони не сприймають різких поворотів, стрибків.

Вы можете осуществить надежный и профессиональный ремонт ходовой газель опытными специалистами по самой выгодной и доступной цене, быстро, без переплат и накруток.

переваги

Майстри сервісних центрів радять своєчасно проходити діагностику, проводити ремонт підвіски, прибираючи можливі збої в роботі. Адже проблема в функціонуванні одного вузла призводить до прискореного зносу інших.

Діагностика та ремонт ходової в автосервісі - це перевірка робочого стану амортизаторів автомобіля, діагностика його вузлів, всіх деталей з метою виявлення в з'єднаннях люфтів, виявлення в деталях розривів. Перевіряється наявність деформацій у частинах авто, шукаються шуми в підшипниках.

Наша компанія готова якісно виконати ремонт підвіски, виробляючи необхідні роботи на високому професійному рівні. Саме якісно, оскільки ми працюємо на професійному обладнанні європейського якості, використовуємо спеціальні інструменти. Ми всі виконуємо якісно, налагоджений процес дозволяє оптимізувати вартість.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

1. Економію фінансів. Оптимізація процесу роботи, можливість відновлення запасних частин буде більш вигідна, ніж придбання нових;

2. Швидкість. Налагоджені процеси діагностики та ремонту допомагають виконувати роботу швидко. Можливість відновлення деталей займе менше часу, ніж замовлення і доставка нових;

3. Гарантію. Ми гарантуємо якісне виконання робіт. Даємо гарантію на наші послуги.

ціни

Ми практикуємо лояльне ставлення до наших клієнтів. Цінова політика компанії спрямована на залучення замовників послуг нашого сервісу. Підприємство проводить акції, для постійних клієнтів у нас є приємні бонуси. Наше обслуговування буде для вас комфортним.

Підвіска автомобіля протягом усього часу приймає великі навантаження. Для неї важлива діагностика, проведена вчасно, вона зможе запобігти можливим поломки. Ціна ремонту буде залежати від кількості робіт по відновленню, необхідності нових деталей. Ми готові виконати ремонт пневмопідвіски за оптимальною вартістю.

Ми виробляємо ремонт передньої підвіски, перевіряємо справність амортизаторів, проводимо установку важелів, нових пружин. Чи готові здійснити ремонт задньої підвіски, замінити активні тяги, перевірити задню пружину і інші деталі.

послідовність робіт

Для запису на професійне обслуговування в нашому сервісі ви можете зателефонувати за номером телефону, який вказаний на сайті. Ми зробимо зворотний дзвінок, фахівець буде готовий проконсультувати вас з будь-якого питання, допоможе записатися на обслуговування. Ви зможете записатися самостійно за допомогою зручної форми на сайті.

Потім вам необхідно приїхати за вказаною адресою, ми готові надати кваліфіковану допомогу в обслуговуванні, ремонті автомобіля.

Похожие статьи:

  1. Яким має бути фундамент
  2. Відпочинок в Батумі
  3. Будинок з піноблоків
  4. Види сталевого дроту
  5. ​Дитячі електромобілі