Какую ванну выбрать

Ванна кімната - це особливий світ у нашій квартирі. Традиційне її призначення, зрозуміло, гігієнічний, але це ще і місце відпочинку, а для когось-розслаблення і медитації. Тому до питання вибору головного її героя, власне ванни, необхідно підходити грунтовно підготувавшись. Глобальне рішення належить до виду ванни. Основні різновиди: чавунна, акрилова, сталевий. У кожної з них є свої за і проти. А основні характеристики - це зносостійкість, надійність, комфортабельність, гігієнічність. З цих позицій розглянемо різні види ванн, щоб знайти свою єдину иэту ванну купити в єкатеринбурзі.

Наша фирма занимается продажей квартир в Ялте , у нас приемлемые цены , вы можете просмотреть фото квартир а так же любой р-н города какой вас устраивает.


Ванна чавунна. Ветеран і довгожитель в світі сантехніки. А це хороший знак. Вибір такої ванни сьогодні обґрунтовано не стільки силою звички, скільки добре зарекомендувала себе зносостійкістю і надійністю. Але при цьому міцна посудина досить важка (до 120 кг і більше), що, скоріше всього можна вважати її недоліком. Хоча тягар ванни може сприяти стійкій установці.
Емаль як покриття в цих видах сантехніки виглядає естетично, блищить, але досить тендітна, вимагає обережного поводження. При гарному догляді емалеве покриття чавунної ванни довго зберігає колір і рівну поверхню.
Чавун - дуже тепломісткий матеріал, що сприяє повільному охолодженню води. Це, зрозуміло, істотний плюс чавунної ванни.
Ванни з чавуну виробляють не округлих форм, так як цей матеріал погано піддається подібним операціям. Тому якщо вас влаштовують перераховані вище переваги чавунних ванн, ваша сантехніка прямокутна.

Ванна акрилова. Це наймолодша і порівняно «модна» ванна. Акрил - пластмаса, тому матеріал нетривкий, потребує зміцнення. Акрил при виробництві для міцності армують, і від якості отриманого матеріалу залежить результат: власне ванна і її ціна. Акрилові ванни також додатково зміцнюються металевою сіткою, скловолокном.
Найбільш цікаве гідність такої ванни - її невелика вага, що забезпечує її мобільність.
На відміну від чавунної ванни тут можна втілити в реальність ваші фантазії з приводу нестандартних форм улюбленої сантехніки. Але занадто витончені вигини можуть свідчити про неякісне акрилі.
Акрилові ванни дають можливість пофантазувати і з приводу кольору, який з'являється ще на стадії виробництва, тому він досить стійкий.
Теплоємність тут ще вище, ніж у чавунних ваннах. Якщо в останніх за 5-10 хвилин температура опускається на один градус, то в акрилових - через півгодини.
Це ванна для сибаритів: вишукана форма; приємна колірна гамма; довга збереження тепла пінної води.
Поверхня досить примхлива, її легко подряпати, але з подряпинами можна боротися доступними методами (наприклад, шліфування наждачним папером). І в цілому, ванна дуже гігієнічна, за нею зручно і приємно доглядати.

Ванна сталева. Цей варіант для самих ощадливих. І часто її вибирають саме тому.
Хоча у сталевих ванн є і чимало переваг. Вони дуже легкі, особливо в порівнянні з чавунними, а в порівнянні з акриловими сталь можна назвати міцною.
Візуально покриття сталевої ванни естетично. Ціна - 4000-6000 тисяч рублів.
Вище були плюси. Основні мінуси: сталь гнеться під великою вагою, що може пошкодити емаль (необхідно вибирати ванну з товстими стінками); низька теплоємність; «дзвінкість» при наборі води (необхідні прокладки-шумопоглиначі).

Зрозуміло, вибір ванни - насамперед ваші фінансові можливості. І все ж оптимальний результат - це не обов'язково висока ціна, але і суб'єктивний рівень вашого комфорту, індивідуальних особливостей.

Похожие статьи:

  1. Камінні топки
  2. Консольні ворота
  3. Поклейка шпалер
  4. ​Де і як шукати роботу
  5. Види сталевого дроту