Маятникові скляні двері

Маятникові скляні двері в даний час неймовірно затребувані. Пов'язана така популярність, перш за все, з тим, що вони, будучи виконані з загартованого скла, наділені досить важливою функціональною особливістю - здатністю відкриватися в обидві сторони.

Предлагаем вам маятниковые стеклянные двери, ссылка для того, чтоб ознакомиться и получить консультацию специалистов и оформить заказ.

Для виготовлення скляних дверей використовується загартоване скло або триплекс від 8 до 12 мм.

Скло може бути:

гнуте (радіусне);

можливе нанесення на скло художнього малюнка методом піскоструминної обробки ;

можливе нанесення на скло УФ друку;

можливе виготовлення гравіювання на склі;

можливе нанесення фьюзинга;

можливе нанесення матованого зображення, методом хімічного травлення;

можлива обклеювання скла захисними і солнцеотражающіе плівками;

можливе фарбування скла.

Варіанти виконання фурнітури для скляних дверей

У конструкціях скляних дверей використовується спеціальна фурнітура для скла .

Варіанти виконання фурнітури:

полірована нержавіюча сталь;

шліфована нержавіюча сталь;

анодований алюміній;

покриття під золото;

фарбування фурнітури по нижче наведених прикладів.

Чи замислювалися Ви хоч раз, наскільки плавно і безшумно рухаються прозорі митників двері, які Ви так звично штовхаєте в різні боки в торговому центрі? Правда їх маятникова конструкція дуже зручна? І це дійсно так, адже ті, хто користується маятниковими дверима щодня, штовхаючи їх при вході або виході з кімнат, потім, потрапивши знову в приміщення зі звичайними дверима, відчувають якесь почуття роздратування від необхідності відкривати і закривати двері.

Своєю назвою скляні маятникові двері зобов'язані основному принципу роботи - відкриття і закриття в обидві сторони, аналогічно вхідним дверям метрополітену. Їх стулки виконані з ударостійкого загартованого скла і відрізняються винятковою безпекою.

Переваги використання маятникових дверей

Особливо зручні митників дверні полотна зі скла в приміщеннях з високим рівнем відвідуваності. Вони є стильним доповненням до інтер'єру і ефективним засобом попередження заторів в першу чергу в місцях, де потоки людей рухаються одночасно в протилежних напрямках. Залежно від ширини отвору, проектують двері з однієї або більше стулками.

У приватному будинку або квартирі найчастіше скляна конструкція дверей вибирається для передпокою, вітальні, залу. У громадських місцях - офісах і бутіках - маятникові двері нерідко є складовим елементом вітрин і скляних перегородок , поєднуючи при цьому ролі міжкімнатних та зовнішніх вхідних скляних дверей. Їх можна оформляти в прозорому вигляді (що рекомендується з метою забезпечення безпеки йдуть назустріч один одному людей), а можна використовувати тоноване скло або матове, створюючи ефект відокремленості в приміщеннях.

Похожие статьи:

  1. Лазні з бруса під ключ
  2. Де і як купити двері
  3. Утеплення скатного даху.
  4. Ялівцевий віник для лазні
  5. Маятникові скляні двері