На що схожа квартира-гостинка

У країні постійно відбуваються різні зміни: фінансова криза, інфляція, політичні зміни і так далі, але незмінним залишається попит на нерухомість. Житло зараз необхідно всім - тільки що закінчившому університет студенту, молодій сім'ї, їх дітям та онукам. Однак, в наш складний час не кожному по кишені елітна квартира, та й «однушку» собі може дозволити не кожен. У таких ситуаціях люди придивляються до цікавого і доступного варіанту - гостинці. У цій статті розглянемо її особливості і що вона собою являє.

В наше время не каждому по карману приобрести новую и красивую мягкую мебель, а кто-то просто не хочет расставаться со старой, хотя она и поизносилась. Гораздо проще и дешевле произвести обивку или даже #Ремонт кожаной мебели# в МО, с помощью которых можно получить красивую и комфортную мебель и совершенно новый интерьер.

На що схожа гостинка
Прообраз радянської квартири-гостинки - популярна в 20-х роках в Америці квартира-студія. Але їх відмінність полягала в декілька великих розмірах, в порівнянні з нашими. Квартира готельного типу є житловим приміщенням, яке за всіма параметрами схоже з однокімнатною квартирою, однак, з меншою площею, кухнею малих розмірів і поєднаним санітарним вузлом (в деяких випадках зустрічається житло лише з туалетом).

Квартира-кімната
Подібні квартири можуть бути різних видів, тому вони відрізняються особливостями своєї конструкції. Один з варіантів: кімната, невеликих розмірів передпокій і санвузол, де встановлений унітаз і ванна сидячого типу. Однак, в деяких випадках ванни може і не бути зовсім. Найчастіше кухня не передбачається, але може зустрічатися невеликий закуток (вікна немає), який і пристосовують для того, щоб займатися в ньому приготуванням їжі.

Квартирне тип КГТ
Гостинка може бути і квартирного виду. Подібне житлове приміщення набагато більше за попередній варіант (є варіанти, що досягають за площею 24 квадратних метрів), до того ж, тут, крім кімнати, є також кухня, однак, простором вона не відрізняється, так як найчастіше має 5 «квадратів». Санітарний вузол, як і в попередньому варіанті - суміщений, де встановлений туалет і сидяча ванна (іноді трапляються душові кабінки). По суті, даний варіант житла є класичною квартиру, тільки лише з різницею в тому, що сусідів на поверсі буде побільше.

Переваги подібного житла
Навіть якщо врахувати, що великою вільною площею такі квартири не відрізняються, гостинки щільно укріплені на ринку нерухомості і продовжують користуватися попитом. Обумовлюється це, в основному, низькою вартістю, навіть у порівнянні зі звичайною однокімнатною квартирою. Студент, який щойно закінчив навчання або молода сім'я, навряд чи можуть собі дозволити «однушку», а ось гостинка - більш доступний варіант житла. Іноді, коли ріелтор показує, хто цікавиться клієнтам таке житло, вони відмовляються, вважаючи, що це аналог кімнати в гуртожитку або комуналка. Подібна думка неправильна, так як гостинка - таке ж ізольоване приміщення, як і будь-яка інша квартира, з різницею хіба що в квадратних метрах. До того ж, на користь гостинок можна відзначити, що іноді зустрічаються досить цікаві варіанти планування, про що постаралися талановиті господарі.

Похожие статьи:

  1. Оформлення квартири в еко-стилі
  2. Установка пластикового вікна
  3. Декоративна штукатурка