Поклейка шпалер

У процесі підготовки або виконання ремонту в квартирі або котеджі настає момент коли переходять до наклеювання шпалер, будь то необхідність, пов'язана з капітальним ремонтом квартири або ж бажання змін та оновлення вигляду свого житла! Обклеювання шпалер - цілком не складний процес як а плані досвідченості працівників, так і в ціновому плані, його в стані виконати будь-яка людина.


Підготовка стіни до обклеювання шпалерами.

До моменту початку робіт з обклеювання шпалерами стіни квартири вже повинні бути прогрунтовані. Щоб уникнути потрапляння дрібних камінчиків під шпалери, стіни потрібно пройти наждаком або просто протерти ветошью.Во уникнути забруднення підлогу необхідно застелити поліетиленом. Розкачати рулон з шпалерами і по заздалегідь знятим розмірами (відстань між підлогою та стелею) загнути його і обрізати малярським ножем. Клеїти шпалери треба від вікна углиб кімнати.

 

Сегодня всё большее количество пациентов предпочитают заказывать консультации по лечению периодонтита через интернет, т.к. это удобно и без больничных очередей.


Наносити клей необхідно як на саму стіну, так і на шпалери. Виняток робиться лише для шпалер, виконаних на флізеліновій основі. В даному випадку клей досить нанести тільки на стіну. До речі, клей можна розвести в будь пластиковій тарі, будь то відерце з під фарби або спеціальне відро для малярних робіт (воно звичайно ж зручніше).

Одночасно клей можна наносити на 2 - 3 смуги шпалер по-черзі, а на стіну для кожної смуги по черзі. Намазані клеєм смуги шпалер звертаємо від країв до середини. Даємо їм полежати 2 - 3 хвилини і шпалери готові. Від того, наскільки правильно ми поклеїти першу смугу, залежить якість поклейки і всіх інших смуг.

Похожие статьи:

  1. Живий «паркан»
  2. Розробка логотипу
  3. Будинки з колод