ЩО ЗНАЧИТЬ КВАРТИРА ПІД ЧИСТОВЕ ОЗДОБЛЕННЯ КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ?

Питання чистової обробки турбують покупців квартир в період отримання квартир від забудовника. Справа в тому, що недоробки за поданою дефектного акту забудовник повинен усунути протягом трьох місяців. Тому дуже важливо знати що означає під чистове оздоблення і чим відрізняється чорнова обробка від чистової.

Большой выбор фото, где вы увидите голые девушки и чики с красивыми формами.

ПЛЮСИ І МІНУСИ ПОКУПКИ КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ З ЧИСТОВОЇ ОБРОБКОЮ

Купівля квартири з чистової обробкою в новому будинку має свої плюси і, на жаль, недоліки. Які переваги квартири з чистової обробкою можна перерахувати:

- в квартиру можна відразу в'їхати з дітьми і домашніми вихованцями і жити. Це ідеальний варіант для тих, хто має обмежений бюджет після покупки квартири і для тих, хто не стурбований станом постійного ремонту;

- він дозволяє не відволікатися на ремонтні роботи ще кілька років, що важливо для людей захоплених роботою або іншими речами;

- ремонт під свої індивідуальні потреби можна проводити поступово, проживаючи в цій же квартирі;

- це не особливо дорогий вид ремонту.

Можна, звичайно, назвати і недоліки чистового ремонту:

- іноді під чистове оздоблення закриває деякі будівельні дефекти, які виявляться року через 2-3 після заселення;

- під чистове оздоблення в новобудові не несе в собі яскравих дизайнерських рішень;

- переробка здійснюватиметься складніше і дорожче, ніж якби була можливість ремонтувати житло відразу відповідно до своїх уподобань.

ЩО ВХОДИТЬ В ЧИСТОВУ ОБРОБКУ

Як правило, на первинному ринку квартири пропонуються майбутнім мешканцям з чорновою обробкою: це бетонні стіни без обробки, підлогу, стелю. Жити в такій квартирі неможливо без проведення ремонту. Однак багато пайовики вкладаються по максимуму в квартиру і розраховують жити в ній відразу після приймання. Тому вони замовляють квартиру з чистової обробкою. Якщо квартира здається під чистове оздоблення що це значить?

Нормативів і стандартів по закону визначають, що ж таке чистове оздоблення не існує. Квартира з чорновою обробкою повинна бути оснащена всіма комунікаціями і міжкімнатними перегородками. Виконано повинні бути наступні види робіт:

- стяжка підлоги;

- штукатурка стін;

- прокладені системи опалення;

- підведені системи водопостачання та каналізація;

- виконана розводка електрики;

- встановлені вікна і функціонує вхідні двері.

Чистова обробка додатково до перерахованого вище повинна мати:

- укладене на підлозі покриття;

- стіни повинні бути вирівняні;

- на стінах повинні бути виконані оздоблювальні роботи (наклеєні шпалери, здійснено фарбування, викладений кахель та ін.);

- повинні бути встановлені вимикачі і розетки;

- вже повинна бути підключена електрична або газова плита;

- повинні стояти міжкімнатні двері.

ВАРІАНТИ ЧИСТОВОЇ ОБРОБКИ

У квартирах новобудов з чистової обробкою вже залита будівельна стяжка на підлозі, встановлені міжкімнатні перегородки і міжкімнатні двері. При чому міжкімнатні двері вже повинні бути готові до експлуатації: або виготовлені з ПВХ, або пофарбовані. У кімнатах вже поклеєні недорогі бюджетні шпалери, можливо під фарбування. Пол повинен бути покритий покриттям підлоги, а стеля пофарбований водоемульсійною фарбою. Санвузол може бути оброблений кахельної облицюванням або панелями ПВХ.

Практично всі забудовники встановлюють в здаються квартирах лічильники води, опалення, двухтарифні лічильники електроенергії. Багато встановлюють залежно від класності новобудови пожежну сигналізацію, виконують підводку телевізійних кабелів, оптоволоконних і телефонних проводів. Розводка водопостачання виконується з металопластикових труб. Вже встановлена проста недорога бюджетна сантехніка, якою можна користуватися. Лоджія зазвичай засклена холодним склінням. Однак у кожного забудовника список чистових робіт та оздоблювальних матеріалів може відрізнятися.

Сенс придбання квартири з чистової обробкою полягає в тому, що якщо робити ремонт (навіть самий бюджетний) після заселення самим мешканцям, він обійдеться дорожче, ніж чистової ремонт від забудовника. Забудовник має можливість купити оздоблювальні матеріали великими партіями за нижчою ціною. Тому йому обробка обходиться дешевше, ніж квартировласнику. Так і формується ціна на обробку: вартість обробки залежить крім обсягу виконаних робіт, також від класності будинку.

Зрозуміло, що якість оздоблювальних робіт, які робилися будівельниками забудовника, може кульгати. Для цього і потрібно при заселенні в новобудову, уважно оглянути якість ремонту, виявити дефекти і або перерахувати їх в акті прийому / передачі, або скласти окрему дефектну відомість, відповідно до якої забудовник і повинен буде усунути всі недоробки.

Похожие статьи:

  1. Несколько советов по самостоятельной наклейке обоев на потолок
  2. ПОСЛУГИ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ бензотріммерів
  3. ГОТОВІ ЗРУБИ ДЛЯ ЛАЗЕНЬ: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ