Технологія фарбування вікон


У процесі ремонту і утеплення дерев'яних вікон за шведською технологією стулки обов'язково підганяються. Нерідко це пов'язано зі столярними роботами. Як правило, вирізати торці стулок і фрамуг. Нерідко доводиться нарощувати деревину по коробці або, навпаки, сшліфовивать її. Все це робиться для бездоганного відкривання і закривання стулок і організації оптимальних зазорів між стулками і коробкою. Робиться це, як було сказано вище, в процесі ремонту і утеплення. Якщо вікна не вимагають фарбування, якщо вони не дуже старі, то досить все місця, де проводилися столярні роботи просто підфарбувати, Робота, що не вимагає високої кваліфікації і цілком доступна будь-якому господареві.
А якщо вікна старі? Якщо на них вже далеко не один шар фарби? І, досить часто, частина лакофарбового покриття в тріщинах, відшаровується. Що робити тоді? Звичайно, фарбувати. І це вже робота, що вимагає певної кваліфікації, навичок і знань. При цьому треба мати на увазі, що робота ця далеко не стерильна. Пил буде обов'язково. Ніякі відсмоктувачі під пилосос повністю від пилу Вас не позбавлять. Це теж не біда. Просто це треба мати на увазі. Оргтехніку бажано прибрати. А м'які меблі і все інше просто закрити поліетиленовими тентами. Зараз вони продаються в будівельних магазинах і коштують недорого. Найоптимальніший розмір тенту - 4 х 5 м. Це 20 квадратних метрів. Укрити можна що завгодно. Диван, шафа. У разі замовлення фарбування вікон у нас ми зробимо все це самі.

Сегодня максимально быстро и комфортно можно заказать услуги юриста в нижнем новгороде без лишних хлопот и поездок по городу.

 
Тепер давайте розберемо які можуть бути варіанти фарбування вікон.


1. Легка косметика. Доречно на свіжих вікнах. Коли не треба нічого зачищати, шпаклювати і шліфувати. Просто освіжити. Часто просять не тільки на нових вікнах, але і на старих перед продажем квартири. Багато така робота коштувати не може, а й, будемо реалістами, безкоштовно майстра працювати не будуть. Матеріали теж грошей коштують.
2. Повноцінна фарбування вікон з частковою зачисткою старої фарби. Найбільш розумний і затребуваний варіант коли знімається тільки погана фарба. Всі поверхні, де фарба лежить добре - не рушають, стара фарба не знімається.

Фарбування вікон спб за даною технологією передбачає наступні операції:
Зняття ручок.
Розкручування стулок у разі вікон-спарок, зняття середніх стаціонарних стулок і верхніх фрамуг
Зняття відшаровується фарби.
Нанесення шпаклівки на місця відшарувалася фарби.
Вишкуріваніе висохлої шпаклівки.
Приклейка малярного скотча на скла.
Фарбування вікон (стулок, коробки і укосів, включаючи зовнішні) в один або два шари в залежності від стану вікна.
Зняття малярного скотча.
Скручування стулок на вікнах-Спарк.
Установка ручок на місце.

Найбільшу роль у визначенні ціни в даному випадку буде мати вік і тип вікна. Старовинний фонд, Сталінський, Хрущовські вікна, вікна часів Брежнєва, сучасні дерев'яні вікна. Чим молодше - тим дешевше.

3. Фарбування підвищеної якості. 100% зняття старої фарби, вирівнювання внутрішніх укосів штукатуркою, шпаклівка очищених і отштукатуренних місць, вишкуріваніе шпаклівки після висихання і далі сама фарбування вікон в необхідну кількість шарів.
Скільки буде коштувати така робота з фарбування дерев'яних вікон спб на місці зможе визначити тільки сам майстер-маляр.

Похожие статьи:

  1. Переваги євровікон з дерева
  2. Лампи для ​нарощування нігтів
  3. Технології обробки стелі