Вибір дерева для будівництва сауниПотрібно відзначити, що для реалізації якісної сауни, необхідно використовувати спеціальне дерево. Це робиться не тільки для довговічності самої лазні, а й з метою досягнення естетичного ефекту. Адже нерідко можна побачити картину, коли в старих лазнях стіни покриті неохайною підручній вагонкою для сауни, що перебувати в такому приміщенні стає не дуже приємно.

Наша компанія пропонує тільки якісне оброблене дерево для саун найрізноманітніших порід. У нас можна вибрати не тільки якісні матеріали для саун виходячи з відповідного розміру бюджету, а й підібрати фактуру і колір вподобаного дерева.

Так, в якості вагонки для сауни, ми пропонуємо елітну деревину канадського кедра, а також абаша африканського. Для більш дешевої, але не менш якісної обробки підійде і вагонка з вільхи або липи для сауни. Також за прийнятною ціною у нас можна купити оброблені лиштви.

Для облаштування самої сауни є великий спектр матеріалів - полиць для лазні може бути виготовлений з липи або вільхи, а більш дорогі варіанти передбачають полиць з кедра або абаша для сауни.

Підібравши матеріал обшивки, а також полиць для майбутньої сауни, варто вибрати і надійні рішення для облаштування підлоги. Ми пропонуємо найкращий і довговічний сорт деревини, доступний за ціною - це міцна дошка для підлоги і планки з вільхи.

Важливо розуміти, що пиломатеріали для саун - це основа успішного будівництва, а відповідно і майбутнього комфорту!
У чому користь дерева для сауни?

Говорячи про вибір полиць для саун, а також матеріалу обшивки, не можна не відзначити і переваги такого вибору.

Так, будь-яке дерево, незалежно від того, що вона собою являє - бондарних виробів або ж вагонку для сауни - має антисептичні властивості. Виражені такі властивості в присутності спеціальних речовин - фітонцидів, які по-різному містяться в кожній деревині.

Вы можете приобрести качественные материалы для строительства бани по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Так, кедр для сауни буде містити набагато більше корисних фітонцидів і антисептиків, ніж вільха або сосна. Цим і визначається природна цінність кедра, а тому він найбільш підходить для сауни.

Будь-які деревні матеріали, використовувані при будівництві лазні, будуть ще довгі роки утримувати і виділяти в повітря такі корисні речовини. При нагріванні того ж кедра для лазні, легені людини миттєво насичуються корисними антисептиками - в результаті відбувається очищення організму і зміцнення імунної системи.

Більш того, кедр для лазні допомагає впоратися і з простудними захворюваннями, а також дуже корисний для астматиків та алергіків.
Матеріали для лазні - експлуатація

Але цілющих властивостей і екологічності мало для того щоб вирішити будувати баню з даних матеріалів. У такій справі не останнє місце займає і практичність. Але і тут матеріали для лазні з деревини не програють іншим типам виробів.

Так, деревина дуже міцна і довговічна - при правильному догляді вона зберігається століттями. А сучасна обробка лакофарбової продукцією надійно захищає кедр і іншу деревину для лазні від виникнення гнучка, шкідників, води і розбухання.

Крім того, сучасні захисні склади здатні і позбавити деревину її головного недоліку - легкої займистості. Так, вагонка для лазні, ціна якої не висока, оброблена таким складом, практично не боїться вогню і стає наднадійним матеріалом.

Ми пропонуємо надійні матеріали, виконані з натуральної деревини без включення полімерів та інших шкідливих речовин - це якісно оброблена вільха, липа, африканський абаш, а також найпопулярніший канадський кедр для лазні.

Похожие статьи:

  1. Вибір гідромасажної ванни.
  2. Вибір плитки для ванної кімнати
  3. Виды дверей для бани и сауны