Виды дверей для бани и сауны

В наш час двері для лазні можна придбати або виготовити своїми руками, однак, треба віддавати собі звіт в тому, що виготовлення дверей, як правило, передбачає цілий ряд труднощів. Зазвичай, виготовити двері можуть тільки досвідчені майстер, можливо, саме тому, багато хто воліє просто піти в магазин і придбати таку конструкцію. Сьогодні є три види дверей для лазні:


Глухі дерев'яні;
Скляні;
Комбіновані;

Наш интернет магазин продаёт запчасти для снегоходов , только у нас вы найдёте любую запчасть для любой модели снегохода, высокое качество и низкие цены.


Всі ці конструкції одностулкові і набагато менше за розмірами, ніж звичайні двері. Відкриваються, як правила, вони назовні, але кріплення може бути як ліво -, так і првосторонним. Незалежно від виду дверей, можна не сумніватися, що всі не зможуть протистояти негативним впливам вологи і високих температур.

Глухі двері

В наш час глухі двері найчастіше виконуються з таких різновидів деревини як сосна, липа або осика. Крім цього, можна використовувати канадський дуб, кедр або абаш. Але слід враховувати, що такі варіанти набагато дорожче. Досить значна вартість дерев'яних дверей пов'язана з тим, що вони мають деякі специфічні властивості. Наприклад, канадський кедр, може виконувати роль антисептика, що позитивно впливає на характеристики самих дверей.

Дерев'яні двері з абаша досить легкі, а головне не нагріваються, що дуже цінно для лазні. Дуб також досить специфічний матеріал. Дубові двері, насамперед, призначені для лазень і саун великих розмірів. Слід також зазначити, що дерев'яні двері зроблять інтер'єр лазні більш грунтовним і завершеним. Крім цього, саме завдяки дереву можна створити в приміщенні сприятливий мікроклімат, забезпечивши надійну вентиляцію і захист від вологості.

Двері зі скла

Якщо говорити про скляних дверях, то в лазнях подібні конструкції стали використовувати не так давно. Для банних варіантів дверей використовують спеціальні скла, які не бояться високих температур і крім усього іншого, досить міцні. Крім цього, такий матеріал легко чиститься будь-якими хімічними засобами. Якщо порівнювати скляні двері з дерев'яними, то можна з упевненістю стверджувати, що термін їх служби значно більше.

Приміщення лазні зі скляними дверима має сучасний зовнішній вигляд і, здається набагато просторіше. Напевно єдиним мінусом скляних конструкцій можна вважати лише те, що у них висока теплопровідність. Якщо ви все ж вирішили віддати перевагу саме такий двері, то потрібно зробити вибір на користь колінного скла. Це скло виготовлене за спеціальною технологією, тому досить термостійке і здатне протистояти механічному впливу.

Комбіновані двері

Неважко здогадатися, що комбіновані двері складаються як з дерев'яних, так і з скляних елементів. Зрозуміло, завдяки всьому цьому об'єднує всі їх позитивні риси. У наш час такі конструкції користуються великим попитом, насамперед, з-за свого вдалого дизайну.

На завершення слід зазначити, що дійсно якісні двері для лазні досить дороге задоволення, але слід віддавати перевагу саме таким конструкціям, оскільки тільки з ними ви зможете відчувати себе комфортно.

Похожие статьи:

  1. Виды печей для бани
  2. Будівництво рубаних Бані
  3. Вибір плитки для ванної кімнати
  4. Вибір дерева для будівництва сауни