Як вибрати змішувач

Варто звернути увагу на конструкцію виливу, його довжину і висоту. Виливши повинен бути довшим, ніж ширина бортів раковини. У раковину ванній підійде змішувач з коротким виливом. Занадто високий виливши на кухні буде розбризкувати воду при митті посуду. Поворотний змішувач знадобиться, якщо необхідно забезпечити доступ до кількох ємностей (наприклад, якщо мийка в кухні здвоєна). Для кухні може бути корисний виливши з висувним шлангом (наприклад, якщо буде потрібно набрати воду в високу каструлю). Добре, якщо виливши оснащений аератором (сіточкою). Він забезпечує економію води, захист від механічного сміття, а також вивітрює хлор і регулює струмінь.

Большой выбор смесителей вы можете посмотреть на сайте https://marsus.ua и заказать себе по выгодной цене.

Уважно слід віднестися до вибору матеріалу, з якого виготовлений змішувач. Зазвичай за ступенем «живучості», терміну служби їх розподіляють у такій послідовності:

змішувачі з нержавіючої сталі;

латунні змішувачі;

ЦАМ (або ZAMAK - сплав з цинку, щіпки алюмінію, міді);

відвертий металобрухт (пресована стружка).

Найдовговічніші змішувачі роблять з нержавіючої сталі. Але масовий продукт на ринку - це латунні змішувачі. Сплав на основі цинку (ЦАМ) руйнується під дією хлору. З нього можна робити деталі корпуса заради економії, але тільки ті, що не будуть стикатися з водою.

Як вгадати, з якого матеріалу зроблені основні деталі корпуса змішувача? Взяти в руки і оцінити вага виробу. Легкі змішувачі, майже напевно, зроблені з легких сплавів, стружки. Через півроку міська вода їх роз'їсть, поверхні окислятся, заростають, прокладки та кераміка перестануть тримати воду.

Важкі по вазі змішувачі вказують на лиття. Цілісний агрегат складніше зруйнувати навіть в неякісній воді.

Далі дивимося на спосіб кріплення. Змішувач може кріпитися через спеціальний отвір в раковині. Як правило, цей отвір стандартне, так що проблем з кріпленням виникнути не повинно (на всякий випадок, перевіряйте діаметр різьби).

Ряд змішувачів кріпиться на стіну. Найчастіше доводиться монтувати змішувач до стіни, якщо так вивели комунікації. Змішувач можна кріпити на стільниці біля мийки або врізати в борт ванни, якщо їх конструкція це дозволяє. Дивіться, як вам зручніше, і порадьтеся з тим, хто буде встановлювати обладнання.

Ціна, зовнішній вигляд, виробник - вже індивідуальні характеристики. Головне - щоб на змішувач поширювалася гарантія не менш року.

І ще один момент: головний ворог змішувачів - погана вода. Хочете, щоб крани прослужили довше - ставте додатково фільтри.

Похожие статьи:

  1. Вибір змішувачів
  2. Як вибрати панелі для кухні
  3. Шпалери для кухні
  4. Як вибрати халат для дому
  5. Як вибрати люстру