Ялівцевий віник для лазні

Російська парна лазня при регулярному відвідуванні здатна надавати по істині дивовижне вплив - нормалізація тиску, поліпшення обміну речовин, підвищення опірності до хвороб, поліпшення кровообігу, підвищення тонусу організму. Не дарма кажуть - "Хто в лазні париться, той довго не старіє!".

Необходимо срочно купить билеты на автобус подробнее тут вы сможете узнать и забронировать билет онлайн.

Дивовижне вплив гарячої пари і аромату распаренного віника створюють абсолютно особливу атмосферу, яку неможливо відтворити у ванній або душовій кабінці.

Тому, одного разу спробувавши цілющий вплив парної, багато залишаються прихильниками банних процедур на все життя.

Але для того, щоб як слід попаритися, вам обов'язково знадобиться віник. Адже саме цей неодмінний атрибут при запарюванні насичує весь простір парної своїм непередаваним ароматом. Охажіваніе віником лежачого на полоке сприяє насиченню шкірних покривів цілющими речовинами і надає масажує вплив.

Раніше ми вже писали, Як заготовлювати і використовувати березові віники . Цього разу давайте подивимося, як правильно збирати ялівець і як з нього робити віники, щоб вони зберігалися довго, а в парній надавали максимальну користь.

користь ялівцю

Ялівець - це рослина з сімейства кипарисових, що виростає від Арктики до субтропіків і представляє собою чагарник з гілками посипаними зеленою хвоєю. У народі ялівець називають верес, а його тюркське назва - арча.

З давніх-давен ялівець використовувався в народній медицині при захворюваннях нирок і сечового міхура, при застудах, запальних процесах, а також, як чудовий засіб від різного роду шкірних захворювань - екземи, дерматитів.

Відомо лікувальний вплив Вереса на дихальну систему. Вміщені в коренях ялівцю цілющі речовини сприяють лікуванню бронхіту і туберкульозу.

Масло ялівцю допомагає при захворюваннях суглобів і застосовується при лікуванні артриту, поліартриту, радикуліту, невралгії.

У селах ялівець здавна застосовувався для запарювання діжок перед заготовками грибів, фруктів і овочів. Вміщені в деревині і хвої ялівцю фітанціди здатні справлятися з більшістю відомих шкідливих мікроорганізмів.

Згідно з народними повір'ями, ялівець здатний виганяти з дому різну нечисть. Тому верес завжди намагалися висаджувати неподалік від будинку, щоб захистити своє житло від злих духів, а живуть в ньому - від псування і від пристріту.

Похожие статьи:

  1. Будівництво колод лазні
  2. Будуємо каркас лазні
  3. Будівництво зрубу лазні
  4. Ялівцевий віник для лазні
  5. Выравнивание пола