Будівництво Бані-Будинки Проекти

Лазня з альтанкою - різні варіанти спільних будівель і деякі проекти

Баня с беседкой – различные варианты совместных построек и некоторые проектыНеспроста кажуть, що перед початком будівництва ніколи не завадить консультація хорошого архітектора.Адже ми звикли мислити шаблонно, по-простому, а тому і майбутню баню на власній ділянці бачимо теж досить просто - парна як парна.А, виявляється, це спорудження сьогодні будується по самим неймовірним проектам - чого тільки варті фото лазні з альтанкою або вбудованим басейном, не кажучи вже про другому поверсі.Ось так і проекти бань з альтанкою стають з кожним днем ​​популярнішим, тим більше, що в будівництві таких парних немає нічого хитрого - одна суцільна економія.

 

Насправді лазня з альтанкою має досить багато значущих плюсів:

 
   
 • Така будова обходиться куди дешевше, ніж стоїть окремо лазня і альтанка.Адже будується в цьому випадку все на одному фундаменті, загальною обв'язки і під одним дахом.
 •  
 • Завдяки такому проекту раз і назавжди відпадає проблема стильового поєднання альтанки і лазні.
 •  
 
   
 • Від альтанки до лазні вже не потрібно робити ні відмосток, ні доріжок - вони і так разом.
 •  
 • В літній час банну альтанку можна сміливо використовувати як гостьовий будиночок або в якості літньої кухні.
 •  
 

Фото лазні з альтанкою завжди особливо красиві і зачаровують - так і хочеться набрати під ними номер фірми і замовити це архітектурне диво на всі вихідні.А адже конструкція її досить проста - дах «конверт» об'єднує собою повноцінну баню і простору терасу, і вся будова здається однією шикарною великою альтанкою.

 

Підлоги альтанки лазні експерти радять робити не плиткове-бетонним, а дерев'яним, причому піднятим за рівнем - щоб ні кого з відпочиваючих не мерзли ноги.Для цієї мети добре підійде спеціальна терасна дошка, яку потрібно класти з невеликими зазорами.Важливо тільки, щоб у неї не було гострих граней.

 

Найкраще сучасне рішення для лазні з альтанкою - це закриваються легкі оригінальні рами на алюмінієвому профілі.Вони прекрасно захистять від негоди, при навіть взимку при затопленої печі-барбекю можна буде посидіти з друзями за чашкою ароматної кави.А літніми вечорами прозорі засувки врятують від докучливих комарів.

 

Чому й не дивно, що багато господарів таких лазень навіть ночують зі своєю родиною в таких альтанках при лазні, прокидаючись щоранку під пісні солов'їв.

Источник: stroy-banya.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво лазні. Проект лазні
Будівництво лазні. Проект лазні

Дірка від форми - 72.ru
Проект Цікавий, і що найголовніше - pribylnyj... А багато Тюменці люблять своє місто і виховують в умах майбутнього покоління моральне ставлення до рідного краю, якраз тому що їм є, на чому це виховання будувати...

По скелях і деревам - Інтерфакс Росія
У самому мотузяному парку на території приблизно в 5 гектарів, крім трас, облаштоване наметове кемпінг, кухня з відкритою верандою, російська баня і кінотеатр під відкритим небом. Як розповів Interfax-Russia.ru директор ..

Подорож в Астану - казкове місто посеред степів (ФОТО) - Trend
АСТАНА - Баку / Trend / - dnâh Казахстан позначені одним з найбільш značimyh святкові дні - день капітал Астани.Мені пощастило відвідати це місто, що став символом казахстанської державності, в дні святкування, і своїми очима побачити,..

Інвестор не хоче ділитися - Газети прапора Калуга і Kalužskoj поле
Хтось, звичайно, отримає роботу. Але ж нові технології виробництва не передбачають широке застосування людських рук - на комплексах за них трудяться роботи...


Похожие статьи:

 1. Будівництво Бань Проекти
 2. Будівництво Парний Бані Проекти
 3. Будівництво Лазні з Цеглини Проекти
 4. Будівництво Лазні з Бруса Проекти
 5. Будівництво Лазні Відео Уроки