Будівництво Парний Бані Проекти

Будівництво фінської сауни, російської парної, турецької лазні в
Строительство финской сауны        
 

Немає товарів до порівняння

 
                     
 
 

Один із провідних напрямків діяльності компанії Прометей - це будівництво та продаж фінських саун та інших видів бань під ключ на високому професійному рівні.

 

У компанії Прометей працюють справжні майстри з будівництва фінських саун, російських парних, турецьких лазень.Досвід роботи - більше 12 років! Ми будували сауни для футболістів Зеніту, для резиденції Президента РФ в Стрельні, для багатьох елітних SPA комплексів і готелів в Санкт-Петербурзі.

 

Сауны Tipovye Фінські сауни і російські лазні, індивідуальні проекти vysokohudožestvennye сауни, Російських, tureckih і âponskih заборона - ОСЬ наша спеціалізація.

 

Якщо ви хочете купити і побудувати справжню фінську сауну, продуману у всіх деталях, красиву, зручну, зі стильним освітленням і гарантіями на довгі роки - зателефонуйте і дізнайтесь все про будівництво саун і лазень.

 

Головна відмінність від конкурентів і особливість наших саун полягає в тому, що вони мають незалежний каркас.Це дозволяє фактично не фіксувати каркас стін і стелі сауни до загальних стін приміщення.Важливо зрозуміти, що це основа правильного будівництва саун і лазень, яким часто нехтують інші будівельники саун.

 

Строительство сауны и русской парной под ключЩо дає технологія будівництва саун і лазень на основі незалежного каркаса?

 

- Будівництво саун і лазень в дерев'яних будинках і зрубах

 

Незалежний каркас - це ключовий позитивний момент при будівництві саун і лазень в дерев'яних будинках.Відомо, що будь-який зруб має свої усадки, зрушення. Наша парна або сауна буде стояти незалежно всередині цих стін, несучих конструкцій будівлі. Сауны Тому сауну, побудовану нашими фахівцями ніколи не пережмет лагами, вона не затримає звуження колоди, та інші деформації дерев'яного будинку.

 

Будівництво саун і лазень в кам'яних будинках, будинках з цегли та бетону

 

Що стосується цегляних або бетонних приміщень, то там ми теж не жорстко фіксуємо каркас в основних стінах.Справа в тому, що коефіцієнт розширення дерева та каменю різняться.Зазвичай дерево стін сауни розширюється і звужується від нагрівання, а камінь залишається статичним.Незалежний каркас сауни дозволяє уникнути непотрібних напружень і деформацій у сауні.

 

Вибір матеріалів та обладнання при будівництві фінської сауни, лазні

 

Источник: www.prometeyspb.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво лазні. Проект лазні
Будівництво лазні. Проект лазні

Дірка від форми - 72.ru
Проект Цікавий, і що найголовніше - pribylnyj... А багато Тюменці люблять своє місто і виховують в умах майбутнього покоління моральне ставлення до рідного краю, якраз тому що їм є, на чому це виховання будувати...

По скелях і деревам - Інтерфакс Росія
У самому мотузяному парку на території приблизно в 5 гектарів, крім трас, облаштоване наметове кемпінг, кухня з відкритою верандою, російська баня і кінотеатр під відкритим небом. Як розповів Interfax-Russia.ru директор ..

Подорож в Астану - казкове місто посеред степів (ФОТО) - Trend
АСТАНА - Баку / Trend / - dnâh Казахстан позначені одним з найбільш značimyh святкові дні - день капітал Астани.Мені пощастило відвідати це місто, що став символом казахстанської державності, в дні святкування, і своїми очима побачити,..

Інвестор не хоче ділитися - Газети прапора Калуга і Kalužskoj поле
Хтось, звичайно, отримає роботу. Але ж нові технології виробництва не передбачають широке застосування людських рук - на комплексах за них трудяться роботи...


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з Цеглини Проекти
  2. Будівництво Бані-Будинки Проекти
  3. Будівництво Лазні з Чого Почати
  4. Будівництво Дачних Бань під Ключ