Как оформить интерьер бани

Хороша лазня - це незамінний оазис, куточок відпочинку, що дозволяє розслабитися, скинути накопичену втому, отримати заряд бадьорості і сеанс оздоровчих процедур. Плануючи внутрішній вигляд вашої лазні, зверніть увагу на наступні правила.

 Только у нас вы можете выбрать и заказать качественные и надежные пеллетные котлы Украина , у нас огромный выбор, высокое качество товаров и самые низкие цены.


• В інтер'єрі краще дотримуватися натуральних матеріалів. Найкраще рішення - це дерево. Крім того, що обшиті деревом стіни приміщення відмінно вбирають надлишок вологи, дерево впливає на людський організм цілющу дію. Сосна, вільха і осика - породи, які відмінно зарекомендували себе протягом століть.
• Як правило, лазня являє собою невелике приміщення. Тому дизайн інтер'єру повинен бути спрямований на те, щоб не підкреслювати тісноту простору, а навпаки, візуально збільшувати його. Для цього слід уникати різких колірних контрастів і яскравих великих акцентів.
• Баня - місце для відпочинку, тому різноманітні кричущі деталі і дратівливі кольору будуть тут недоречні.

Складові компоненти інтер'єру.

1. Парилка.

Парилка - це місце, де, крім краси і зручності, потрібно максимально подбати про безпеку. Температура в російській лазні досягає ста градусів, тому при обробці приміщення потрібно уникати матеріалів, які сильно нагріваються і можуть обпалити. Також не слід використовувати лакофарбові покриття, які при нагріванні виділяють шкідливі для людини речовини. Як правило, стіни зашиваються добре відшліфованих натуральним деревом - вагонкою або дошками.

Полки також виготовляють з дерева, причому збоку полиці не зашивають, в крайньому випадку, оформлюючи їх рідкісної дерев'яними латами, щоб забезпечити циркуляцію повітря. Для того, щоб не захаращувати приміщення, підвішують полиці до стін - це зорово розширює простір.

Для того, щоб інтер'єр парилки вийшов сучасним і стильним, використовуйте поєднання максимум пари оздоблювальних матеріалів. Це може бути дерево і камінь, дерево і цегла, можливо - акценти у вигляді сольових каменів, які, крім декоративної функції, нададуть розслабляючу і цілющий вплив на організм.

Піч в парильні - основний елемент, і до її обробці потрібно підходить з особливою увагою. Як правило, піч складають з цегли. Його червонуваті відтінки прекрасно поєднуються з дерев'яною обшивкою стін, але тут також можна проявити фантазію: можна обробити піч каменем, викласти по периметру бар'єр з «диких» каміння, або використовувати для обробки товсте жароміцне декоративне скло.

Важливий елемент приміщення - освітлення. У парильні потрібно вибирати особливі світильники, які будуть добре захищені від вологи і високої температури. Оптимальне освітлення - неяскраве і рівномірний. Світло не повинно бути сліпучим, але його має бути достатньо, щоб приміщення не виглядало підсліпуватим і похмурим. Це може бути один світильник, вмонтований у кут парилки, або ж рівномірне стельове освітлення. Ефектно виглядає також підсвічування полиць зі змінною яскравістю, або ж сучасні системи із змінним кольором лампочок.

Двері в парильню можна виконати з небиткого жаростійкого скла, матового або тонованого з рідкісним малюнком.

2. Кімната відпочинку.

Кімнату для відпочинку краще всього витримати в натуральних матеріалах. Основна мета цього приміщення - релаксація після парилки, тому продумайте інтер'єр, який буде націлений виключно на відпочинок. Зручні крісла, стіл, настінний телевізор, лаконічні жалюзі на вікнах складуть органічний і сучасний еклектичний стиль, який так популярний сьогодні в оформленні такого роду приміщень.

Освітлення кімнати відпочинку має бути більш яскравим, ніж в парильні. При цьому слід також уникати надмірно яскравих тонів світильників, дотримуючись загального стилю.

Відмінним акцентом може стати невелика меблева гірка для зберігання посуду. Краще, якщо її тон буде дещо світліші тони обшивки стін, - це візуально збільшить площу приміщення. Гірку можна замінити навісними шафками або вбудованим в кут кімнати стелажем для посуду, виготовленим з того ж дерева, що і обшивка стін.

Похожие статьи:

  1. Энергетика вашей бани
  2. Какую выбрать печь в баню
  3. Как построить баню своими руками
  4. Секреты проектирования бани