Комбінування фотошпалер

Вам набридли звичайні шпалери, і ви хочете урізноманітнити інтер'єр? Зробити це дуже просто. Вам знадобляться фотошпалери ... тільки не однієї теми, а різні. Цей метод допоможе вам розділити кімнату на зони, якщо це потрібно. Особливо актуальний цей варіант в дитячій кімнаті, вітальні та кухні. Починається все з вибору матеріалу. Підійдіть до цього питання відповідально, тому як інтер'єр є дуже важливим складовим елементом в нашому житті. Ми живемо в тому середовищі, що створюємо своїми руками, і нам має бути зручно в ньому і комфортно.

В наше время стало популярным совершать покупки в интернет магазинах, особенно привлекательны интернет магазины таможенного конфиската. Хорошую и недорогую электронику магазин магазин cifragid.com отзывы о котором привлекают внимание, предлагает в большом ассортименте.

Вибирайте фотошпалери так, щоб вони гармонійно виглядали з присутніми меблями й текстилем. Перед обклеюванням, підготуйте стіни, звільнивши їх від старих шпалер, заштукатурте всі дефекти, і намазав ґрунтовкою, дайте висохнути стінам. Приберіть все розетки й вимикачі, пам'ятайте про техніку безпеки!

Існує два відомих способи комбінування шпалер. Це вертикально й горизонтально. У другому випадку стіна візуально ділитися на дві частини: верх і низ. Верх повинен бути світліше, низ темніше. Якщо зробити навпаки, то буде дисгармонія. Якщо фотошпалери мають різні малюнки, то їх слід розділити декоративним бордюром.

Якщо брати перший варіант, вертикальне комбінування, то тут зручно виділяти зони в приміщенні. Наприклад, виділена зона обклеюється одними фотошпалерами, а всі інші стіни іншими. Дуже зручно.

Комбінування фотошпалер актуальне тільки тоді, коли перед вами стоїть завдання поділити кімнату на декілька зон і підкреслити результат красивими деталями. У цій справі важлива кожна дрібниця, помилки бути не може. Все повинно бути в міру - інакше вийде все навпаки.

Похожие статьи:

  1. Кондиціювання котеджу
  2. Поклейка шпалер
  3. Какую ванну выбрать