Крапельний полив

Одним з найбільш затребуваних видів автоматичних поливів на садовій ділянці є крапельний: принцип функціонування системи передбачає можливість роботи без присутності людини. 

Основними гідностями крапельного поливу є:

1. Подача води. Здійснюється у вигляді крапель, що дає можливість волозі проникати на значну глибину, при цьому здійснюючи кисневе збагачення грунту. Наслідком такої природної аерації стає не тільки активний розвиток самих рослин, але також економляться час і сили на проведення окремого розпушення грунту.

В наше время для работы в сельском хозяйстве широко применяется опрыскиватель навесной для трактора , который служит для качественной, эффективной обработки полевых культур, а также для внесения в грунт жидких компостных удобрений и купить его по хорошей цене можно в компании «Клиома Сервис».

2. Зміцнення кореневих систем. Як результат, рослини стають здоровішими, а ризик захворювань значно зменшується. У стебла і плоди починає надходити більше поживних речовин.

3. Швидкість засвоєння добрив. Харчування отримує можливість безпосередньо надходити до кореневих систем, що зводить практично нанівець ризик передчасного випаровування: ефективність усвоємості добрив наближається до 100%, що грає велику економічну роль. Крапельний полив також дає можливість ефективно проводити обробку проти грунтових шкідників.

4. Збереження грунту. Ділянка при такому поливі не страждатиме через розмивання землі, та й води необхідно на порядок менше, ніж при стандартних поливах. Це досягається шляхом більш точної доставки її до коренів, а також зменшення кількості випаруючої рідини.

Крапельний тип зрошення дозволяє зручно дозувати доставляючу до коріння вологу. Існує кілька різновидів такого поливу - лінійний, стрічковий, люльковий, шланговий, за допомогою крапельниць. Діють по одному і тому ж принципу, системи різняться лише обсягом доставляючої вологи. Дуже важливе місце в крапельній системі відводиться фільтру: його функція полягає в попередньому очищенні надходячої в крапельниці рідини, що помітно продовжує їх термін служби, зберігаючи від забивання і пошкодження брудом.

Крапельна зрошувальна система є універсальною, так як може застосовуватися майже на будь-якому типі грунтів, на відкритих ділянках і в теплицях. При цьому тип клімату практично не грає ролі: навіть в умовах постійних посух на зрошуваних ділянках виходять хороші врожаї. Що стосується принципу надходження води, то крапельниці можуть безпосередньо з'єднуватися з магістральними лініями, а може використовуватися спеціальний накопичувальний бак: це дає можливість мати резерв води на випадок перебоїв водопостачання.

Похожие статьи:

  1. Басейн Амазонки
  2. Поклейка шпалер
  3. Выравнивание пола