Проект бани

До вибору проекту майбутньої лазні потрібно поставитися серйозно, продумано. Сьогодні досить багато компаній спеціалізується на будівництві дерев'яних лазень «під ключ». Тому можна порадитися з фахівцями таких фірм, і, що природно, скористатися їх послугами. Можна вибрати типові проекти рубаних лазень. При бажанні вам розроблять індивідуальні і візьмуть до уваги будь-які, навіть самі незвичайні, побажання майбутніх господарів. Крім того, фахівці допоможуть вибрати найбільш зручне місце для будівництва. Адже при цьому враховується і рельєф ландшафту, і орієнтації будівлі відносно сторін світу. Наприклад, потрібно пам'ятати, що двері, звернена на південь, не буде заноситися снігом в зимову погоду, тощо. Також фахівці підкажуть, як визначитися з оптимальним числом приміщень лазні. Є основні приміщення - передбанник, що виконує одночасно функції і кімнати відпочинку, роздягальні; парна з мийною. Якщо на ділянці достатньо велика площа, то можна будувати окрему кімнату відпочинку з терасою або верандою. Крім того, можна включити і мансарду, де розміститься більярдна, ігровий зал, гостьова з баром.

 На вашем земельном участке есть водоём или пруд тогда вам стоит приобрести фильтры для водоемов купить вы можете на нашем сайте, качество товар у нас высокое а цены низкие.


Найчастіше лазні зі зрубу будують на ділянці площею від 10 кв. м. Зазвичай вона займає 12-20 кв. м., а якщо запланувати другий поверх – горище – площа збільшиться від 20 до 50 кв. м.

Похожие статьи:

  1. Вхідні двері
  2. Камінні топки
  3. Мотоблоки