Стилі для оформлення фойє офісу

На даний момент при оформленні дизайну фойє офісу використовують різні стилі, але найбільш популярними можна назвати мінімалізм, фьюжн, хай-тек і класицизм, який залишається незмінним і затребуваним протягом багатьох років.

В наше время каждый человек мечтает об отдыхе, путешествии. Осуществить заветную мечту можно, обратившись в турагентства рязани, где Вам помогут выбрать тур, о котором Вы мечтали и после которого останутся самые светлые и незабываемые впечатления.

Вибираємо дизайн для фойє

Оформлення фойє повинно залежати від того, який характер і концепцію носить сама компанія. Наприклад, якщо це ІТ-компанія, де співробітниками виступають переважно молоді люди, більше підходять яскраві рішення, оригінальний і вільний стиль. Якщо ж компанія намагається підкреслити свою ділову хватку, то годі й чекати нічого кращого, ніж строгі форми і стриманість, що суміщаються з коричневими, чорними і білими відтінками.

Варто розуміти, що як би ви не облаштували офіс, для підтримки його зовнішнього вигляду необхідно постійно наводити порядки, мити поверхні й так далі, тому дуже важливо вчасно прибрати офіс, щоб клієнти розуміли всю відповідальність і серйозність компанії.

Стилі для оформлення фойє:

• мінімалізм. Даний стиль передбачає сувору, часто однотонну обробку приміщень, мінімум меблів (ресепшн, кілька поличок і дивани для клієнтів) і невелика кількість аксесуарів в приміщенні. У такому дизайні інтер'єру відмінно вписується логотип компанії, який відрізняється суворим зовнішнім виглядом;

• хай-тек. Меблева ергономічність - основна відмінність даного стилю від інших варіантів. Найкраще віддати перевагу вбудованим і металевим елементам в інтер'єрі. Можна легко комбінувати чорні, світлі кольори з відтінками металу. Також хай-тек стиль передбачає широке використання скла і дерева;

• фьюжн - суміш декількох стилів воєдино. Наприклад, немає нічого поганого в тому, щоб використовувати колону декоративного типу, виконану в стилі бароко і комбінувати її з металевими меблями.

Необхідні меблі і аксесуари в офісному фойє

Обов'язковий елемент кожної компанії - логотип, за рахунок якого ви підкреслюєте свій статус та ім'я. У слідстві чого даний елемент інтер'єру знаходить широке застосування і монтується над стійкою ресепшена або на бічній стіні. У разі, якщо в компанії поверхів кілька, логотип слід розмістити на кожному. Однак, відзначимо, що найбільш великий з них обов'язково повинен знаходитися на першому поверсі, кидаючись в очі клієнтам і співробітникам. Оформлення дизайну з наявністю логотипу означає той факт, що главі компанії небайдужий імідж.

Світильники також можна віднести до важливих декоративних елементів. Завдяки їм не тільки поліпшується інтер'єр, але і виконується основна функція - освітлення, що важливо як для гостей компанії, так і для її співробітників. У разі, якщо в хол не влучає природне сонячне світло, то необхідно подбати про монтаж точкових і підвісних освітлювальних приладів, наявність яких позначається на комфорті відвідувачів компанії. Завдяки додатковим лампочкам також можна легко прикрасити логотип.

Меблі, розміщені в фойє, обов'язково повинні бути зручними, адже саме на них будуть очікувати клієнти консультації або зустрічі. Їх кількість залежить від того, який потік клієнтів у компанії. Тут не варто економити, додаткові стільці або пуфи ніколи не будуть зайвими.

Похожие статьи:

  1. Вибір стилю для оформлення кімнати
  2. Варіанти встановлення унітазу
  3. ​Баня из клееного бруса
  4. Види сталевого дроту