Змінюємо інтерєр вітальні самостійно

Варіантів дизайну квартир і кімнат існує велика кількість: в інтернеті завжди можна без зусиль відшукати найрізноманітніші пропозиції на будь-який смак. Якщо ж ви хочете чогось особливого, то вам на допомогу з радістю прийдуть численні студії дизайну, зі своїм професійним поглядом на те, як має бути облаштовано ваше житло.

В настоящее время огромное количество людей во всем мире для коррекции зрения используют контактные линзы цена, на которые с недавнего времени доступна практически каждому, ведь они очень удобны и эффективны.

Чим більше кімната, тим простіше її розпланувати, підібрати до неї відповідний інтер'єр. З маленькими кімнатами це робити складніше - тут вже можуть не підійти стандартні рішення, справедливі для просторих приміщень. У цій статті ми хочемо запропонувати кілька порад про те, як власними силами перетворити вітальню кімнату, що має скромні розміри.

Перед тим, як щось змінювати у своїй кімнаті, гарненько обміркуйте - що ви хочете отримати в результаті. Для початку краще всього зробити ескіз - він допоможе вам створити віртуальну картинку приміщення і запланувати розстановку меблів. Розставляти й пересувати меблі на зображенні набагато веселіше, ніж робити це в живу. Ескіз можна виконати на папері, але краще зробити його на комп'ютері - зараз існує значний вибір програм по дизайну, що дозволяють створити тривимірне зображення квартири, розфарбувати шпалерами її стіни й поекспериментувати з розташуванням предметів.

Для того щоб кімната не вийшла захаращеною, при розстановці меблів потрібно залишати проходи шириною від 80 - 100 см. Якщо залишати вузькі проходи - пересуватися по вітальні буде не зручним, а саме приміщення матиме важку ауру.

Вітальня передбачає прийом гостей, а значить - їм треба буде десь сидіти. Тому краще всього сюди підійде кутовий диван - він займає менше місця, ніж звичайні дивани, і при цьому - більш місткий по посадковим місцям. Диван вітальні схильний більш частій експлуатації, ніж дивани в інших кімнатах. Навіть за відсутності гостей ця кімната залишається місцем збору всієї сім'ї за вечерею або для перегляду улюблених фільмів. У результаті частого використання, дивани у вітальнях швидше забруднюються і втрачають вигляд. Щоб уникнути цього - вибирайте меблі з матерією темного кольору або зшийте для них чохол.

Щоб зберігати у вітальні речі - потрібна шафа. Але при цьому вона повинна займати невелику площу, і не "з'їдати" корисні метри і без того скромного приміщення. У даних умовах, шафа-купе з дзеркальними дверима буде хорошим рішенням. Вона займає не так багато місця, як інші шафи, а за рахунок дзеркал відбувається зорове збільшення обсягів кімнати. Оптичну ілюзію збільшення приміщення також створюють високі й вузькі шафи, високопідняті довгі штори з ламбрекенами й світлі шпалери.

Вітальня - це місце відпочинку всієї сім'ї, а який домашній відпочинок може бути без телевізора? Вибираючи для нього місце у своєму приміщенні, не забувайте про те, що телевізор повинен стояти навпроти дивану й перебувати до нього не ближче двох метрів. Ідеальним варіантом стане телевізор, підвішений до стіни за допомогою консолей: в цьому випадку буде додаткова економія місця.

Якщо ваша вітальня мала, а ви при цьому хочете розділити її на кілька зон, то не варто використовувати ширми - поділ можна провести на візуальному рівні: за допомогою зміни відтінків шпалер, кольору підлоги та яскравості освітлення в різних частинах кімнати.

Самостійна робота над зміною вигляду свого малогабаритного житла - справа кропітка. Але якщо ви прислухаєтеся до наших порад, то зможете домогтися його преображення без втрати корисної площі.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Самостійно
  2. Натяжна стеля у вітальні: дизайн стелі
  3. Вибери стелю самостійно
  4. Алюмінієві двері - стильне рішення