Будівництво Бань Бізнес

За Бєлозерськими лазнями побудують новий бізнес-центр «Сенатор»

Кропоткина ул., д. 1, проект бизнес-центра «Сенатор» Бізнес-центр "Сенатор" planiruetsâ побудувати тому вулиці Білозерських Пан Кропоткін, 1Холдинг «Імперія» отримав дозвіл на будівництво.

 

Будівля з'явиться в Пушкарська провулку - між вулицями Леніна і Кронверкському.Зараз там пустир, використовуваний під автостоянку. Він примикає до виявленому об'єкту культурної спадщини «Будівля Білозерських бань П.І. Шорохова », в якому вже кілька років квартирує бізнес-центр« Сенатор ».

 

В кінці січня було видано дозвіл на будівництво нової будівлі.Забудовником виступило ВАТ «Фінансова холдинг-компанія" Імперія "».У цій фірмі від коментарів відмовилися.

 

Як стало відомо «Карпівці», новий «Сенатор» буде клоном бізнес-центру тієї ж мережі, побудованим на вулиці Професора Попова.Як і передбачала наша редакція, автором контор виступило ТОВ «Архітектурна фабрика" 32 грудня "» Дмитра Лагутіна.Проектувальник підтвердив наше припущення. Свою роботу він оцінив як «хорошу».

 

За проектом, будівля передбачається восьмиповерхового, шість поверхів будуть виходити в Пушкарський провулок.Усередині облаштують парковку на 49 місць. Здати об'єкт передбачається в 2014 році.

Источник: karpovka.net

Возможно, вам понравится:

Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

Санаторій «Озеро Карачі» отримає федеральну фінансову підтримку - Довідник з нерухомості
Проект створення в Чановском районі НСО туристичного кластера включений у федеральну програму з розвитку туризму в Росії...


Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань Гродно
  2. Будівництво Бань як Бізнес
  3. Будівництво Бань Відео