Будівництво Бані під Ключ Вартість

Будівництво дерев'яних лазень під ключ

Бревно для бани под ключРосійська дерев'яна лазня з колоди вже давно вважається найважливішим доповненням до заміського будинку, дачі або котеджу.На думку багатьох людей, кедрова лазня є місцем, де людина здатна знайти ясність розуму, запастися бадьорістю і здоров'ям.Сьогодні просто важко уявити собі повноцінний відпочинок на природі без лазні з колоди.Чому саме з колоди? Насамперед, завдяки унікальним якостям, які притаманні колоді.Колода пропускає повітря, що дає можливість лазні «дихати». Також в такій лазні підтримується оптимальний рівень вологості і утворюється неповторний внутрішній мікроклімат.Не кажучи вже про приємне запаху натурального дерева. І тільки цим користь зрубу лазні з колоди не обмежується.

 

Проект бани из бревнаНаша компанія вже багато років займається проектуванням і будівництвом традиційних російських лазень. Ми накопичили багатий досвід у самій рубці, а також розробили багато цікавих та індивідуальних проектів, які, здебільшого, реалізовані.Тому ці проекти живі, продумані. Представляємо Вашій увазі найцікавіші з них.Ці проекти можна придбати готовими.

 

Проект лазні 25, 3 м2

  Канадская рубка  

Загальна площа

 

25, 3 м2

 

Кількість поверхів

 

Матеріал стін

 

колода d300 мм

 

Баня під ключ з колоди не вимагає внутрішньої обробки і застосування штучних барвників.У такій кедрової бані можуть себе прекрасно почувати алергіки, літні люди та діти.Колода має дуже низьку теплопровідність. В результаті, навіть в найхолоднішу зиму, з бревенчатой ​​кедрової лазні не йтиме тепло, а влітку можна відпочивати в її прохолоді.

 

Як ми будуємо дерев'яні лазні

 

Основний матеріал для будівництва лазень - незбиране окоренной колоду.Ми не працюємо з оциліндрованої колоди або брусом, т.к. їх структура вже спочатку значно порушена, що веде до високої теплопровідності або необхідності в додатковій обробці.

 

важливим чинником при виборі саме колоди для будівництва бань є те, що при окаріваніі знімається максимум 1 см її захисного шару - на відміну від оциліндрованих колод.

Источник: www.drev-master.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво гаражів під ключ
Будівництво гаражів під ключ

Компанія «Техмаг» розширює асортимент товарів і брендів - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Розширення predlagaemogo запас теплих полюсів (http://www.luxpol.ru / cat.html) і подібна контрактна політика в першу чергу пов'язані із збільшеним попитом з боку споживачів на якісну продукцію, реалізовану за ціною, нижче вартості європейських аналогів... Можна виділити наявність ..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань під Ключ з Колоди
  2. Будівництво Бань з Бруса Статті
  3. Будівництво Бань під Ключ Клеєний Брус
  4. Будівництво Бань для Дачі
  5. Будівництво Бань під Ключ Україна