Будівництво Бань в Пермському краї

Будівництво Бань в Пермі +7 (342) 202-52-92

МебельНастав час, коли будівництвом лазні стали займатися не тільки в селі, а й у місті.Всі вони будуються по одному і тому ж принципу, маючи однакову конструкцію.Однак, досить багатьом людям професійні прийоми будівництва лазні, не кажучи вже про нові методи, абсолютно не відомі.

 

Лазні зводяться з таких же матеріалів, що і будуються дерев'яного будинку. Будівництво лазні нічим не відрізняється від побудови дачного будиночка або інших присадибних споруд.Однак слід дотримуватися деякі особливості і правила. Їх ретельне дотримання дозволяє побудувати саму зручну і дешеву лазню, враховуючи індивідуальні запити і можливості.Деревина та вологість Перед початком будівництва лазні, необхідно визначити місце розташування, а також які матеріали потрібні для її будівництва.Потрібно дуже точно знати всі параметри лазні: розмір, зовнішній вигляд, внутрішній устрій і наявність обладнання.Спираючись на ці міркування, вхід в лазню необхідно зробити з видом на південь.Це допоможе користуватися лазнею в зимовий час. Справа в тому, що з південної сторони завжди мало заметів, і вони набагато швидше тануть. Проект бани ПермьВікна лазні краще всього зробити дивляться на захід або південний захід, так як її розтоплюють зазвичай пізно увечері, і вечірнє сонце буде заглядати в маленькі вікна.Фундамент для лазні закладають стрічковий і стовпчастий, причому закладка його повинна дорівнювати глибині замерзання грунту.Стрічкові фундаменти мають просту технологію, але масивні і для них необхідно велика кількість матеріалів.Для встановлення фундаменту робиться траншея, яка зроблена вище нульової позначки.Стовпчасті фундаменти застосовуються для стін, зроблених з легких конструкцій.Вартість стовпчастого фундаменту за своїми трудовим затратам набагато нижче стрічкового фундаменту, за умови, що він закладений на велику глибину.Найкращими вважаються ті лазні, які зроблені з колод. Рублені стіни прекрасно утримують тепло.Навіть якщо не провітрювати приміщення, в лазні весь час зберігається приємна атмосфера, яку створює запах самого дерева.У торцях колоди стісують, щоб вийшла товщина, рівна верхньому діаметру.Стіни мають кілька вінців, тобто пов'язані між собою окремими колодами.З найбільш товстих колод робиться перший вінець. Решта колоди, що мають менший перетин, називаються рядовими.Зруб складають ...

Источник: faciya.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо лазню на ділянці
Будуємо лазню на ділянці

16-а спеціалізована виставка "РОСІЙСЬКИЙ САДОВОД І ФЕРМЕР-2014" - ExpoLife.ru
позиції Республіки Удмуртія, Криму, Московської, Саратовської, Брянської, Іванівської, Калінінградської, Липецької, Пензенської, Рязанської, Ярославської, Ульяновської, Тульської областей.Участь суб'єктів Федерації вказує на ..


Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань під Ключ з Колоди
  2. Будівництво Бань з клеєного бруса
  3. Будівництво Бань в Нижньому
  4. Будівництво Бань в Переславлі
  5. Будівництво Бань Своїми Руками Відео