Будівництво Баня Гостьовий Будиночок

Гостьовий будинок-баня
Гостевой дом-баня

Фундаменти

 

Тип фундаментів слід прийняти в залежності від грунтових умов і особеннстей проекту лазні.Якщо грунти не володіють особливими властивостями - просадочностью, морозним обдиманням і т.п., то найбільш простими по виконанню будуть стовпчасті фундаменти з бетону, цегли або буту.

 

Стовпи розташовують під кутами зовнішніх стін, а також у місцях перетину внутрішніх стін із зовнішніми.По довжині стіни відстань між стовпами повинна бути не більше 2-х метрів.Під кожен стовп відкопують окрему яму глибиною 800-1000 мм, потім влаштовують подушки з щебеню чи піску товщиною 300-400 мм, компенсуючі можливі деформації грунту при сезонному промерзанні. Интерьер дома-баниПодушки необхідно ретельно ущільнити, потім влаштувати поверх них фундаментні стовпи розміром 400х400 мм, які слід підняти над рівнем грунту на 400-500 мм.Між основними опорними стовпами влаштовується цоколь з керамічної цегли або бетону.Його укладають на піщану подушку товщиною 100-200 мм на глибину близько 500 мм.

 

Якщо стіни пансіон лазні з Brevent, в стовп, podnâtym з бурчанням, ukladyvaût перший корони.Перший вінець бажано зробити з модрини або дуба, стійких до зволоження.

 

У разі будівництва каркасного споруди, на стовпчики укладають нижній обв'язувальний брус.

 

У всіх випадках по обрізу цоколя потрібно прокласти два шари толю або руберойду для гідроізоляції.Інші варіанти фундаментів - стрічковий, з коротких буронабивних паль або гвинтових паль.Пальові фундаменти зазвичай влаштовують на слабких грунтах - просадних, болотистих і т.п.

 

Стіни та підлога.

 

Кращим матеріалом для будівництва гостьового будинку-лазні буде дерево, яке добре зберігає тепло і в той же час за рахунок природної мікроциркуляції повітря сприяє створенню найбільш здорового мікроклімату, відповідного для прийняття банних процедур.

Источник: www.spb-optima.ru

Возможно, вам понравится:

Гостьовий будинок з лазнею
Гостьовий будинок з лазнею

Який інфраструктурою повинен володіти сучасний багатоквартирний будинок - РБК-Петербург
Про Загальної користь і obustrojstva житлових комплексів svidetelstvuût даних issledovanii які були provedeny житлового будівництва Фонд розвитку Сприяння Federalnym (Фонд "СБС") в 2013 році в 15 регіонах... Багатолюдних (але тільки для задоволення потреб мешканців будинку..

В яких регіонах Росії можна зняти якісний літній будинок - Індикатори ринку нерухомості
У Сочі, в 1 км від моря, здається гостьовий будиночок, що стоїть у дворі приватного будинку, за 40 тис.руб. на місяць. Його площа близько 60 кв. м. На відстані близько 2 км від моря в селищі Дагомис можна орендувати будинок площею 250 кв.м, на ділянці є лазня і невеликий басейн.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань Бруса Своїми Руками
  2. Будівництво Лазні в Підвалі Будинки
  3. Будівництво Бань на садовій ділянці
  4. Будівництво Лазні Гостьового Будиночка