Будівництво Цегляної Бані

Цегляні печі для лазні - самостійна кладка печі

Баня, починається з грубки ... Без неї лазня - просто слово з чотирьох букв.Саме піч надає істинний сенс приміщенню, яке гордо іменується російська лазня, адже вона є джерелом сухого пара.

 

Ідеальний варіант - це цегляні печі для лазні.Однак кладка такій печі вимагає серйозного рівня підготовки і знань для будівлі, адже технологія кладки такої печі відрізняється від тієї, що будують для обігріву будинку.Піч, яка виконана неправильно, може дати ефект важкого сирої пари.Крім того, будуть потрібні чималі вкладення на придбання вогнетривкої цегли, а також спеціалізованої глини для розчину і цементу.

 

Пропонуємо вашій увазі відео про те, як група професіоналів зводять цегляну піч:

 

Виходить, що.Проте немає нічого приємніше, ніж осягнути її на власному досвіді, знаючи, що попереду чекає заповітна мета - власна лазня з цегляною пічкою.У даній статті ви познайомитеся з докладними інструкціями по самостійному будівництву цегляної печі, які зроблять весь процес більш простим і зрозумілим.

 

Зведення фундаменту для печі

 

Отже, починаємо будувати піч для лазні з цегли.Будь-яке будівництво починається з фундаменту. Для початку необхідно вирити котлован глибиною близько 0, 7 метра.Дно котловану засипати піском на 1, 5 дм. Потім пісок потрібно просочити водою і насипати зверху шар битої цегли і шар щебеню. Далі в котловані робиться опалубка і встановлюється армований каркас.Зверху залити все шаром бетону, щоб до поверхні залишилося 1, 5 дм.Опалубку потрібно демонтувати, завдавши з боків гудрон в кілька шарів, що залишився простір засипати великим піском.

 

Останніми шарами фундаменту повинні стати два шматки руберойду, рівні йому за площею.Вони послужать гідроізоляційним матеріалом. Коли фундамент печі для лазні з цегли буде готовий, необхідно перевірити наскільки він вийшов горизонтальним.

 

За допомогою розчину і цегли проміжного ряду можна усунути виниклі огріхи.Тепер можна приступити безпосередньо до будівництва.

 

Цегляна піч для лазні з баком для води зводяться за схемою, показаної на малюнку:

 

Почати будівництво необхідно з зведення захисної стіни з нарізаного цегли.Ці п'ять рядів будуть служити надійним захистом для вагонки в лазні. Для захисної стінки знадобиться цементно-піщаний розчин.

Источник: vasha-banya.com

Возможно, вам понравится:

Зруби дерев яних будинків і бань
Зруби дерев'яних будинків і бань

Нова визначна пам'ятка Самарської області - елітний готель в селі Хрящевка, стилізований під середньовічний замок - Журнал Самарі
Журналістів Samarske Известия »prodolžaût rasskazyvat самий мальовничий, zagadočnyh, повної містики і легенд, маршрут Самарська область.Сподіваємося, що кожен з вас, подорожуючи по губернії, відкриє для себе щось нове.Хтось любить будувати повітряні замки.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Сучасній Бані
  2. Будівництво Дерев'яних Бань
  3. Будівництво Японської Бані
  4. Будівництво Дерев'яною Бані
  5. Будівництво Цегляної Бані Відео