Будівництво Дахи Бані Своїми Руками

Дах лазні своїми руками: інструкція з облаштування

крыша бани своими руками Зведення та утеплення даху є завершальним етапом будь-якого будівництва, в тому числі і будівництва лазні.

 

В даній статті буде розказано про те, як будується дах лазні своїми руками, яким матеріалом вона покривається, і які вимоги слід дотримуватися при її зведенні.

 

Форма і структура krиshi залежить від типу статури, від kotorom proizvoditsya vozvedenie далі.

 

Дах лазні відрізняється від даху житлового будинку своїм більш легким вагою, а різні архітектурні тонкощі залежать від різних будівельних норм, які пов'язані з габаритами приміщення лазні, матеріалами, використаними при споруді стін і закладці фундаменту, а також з характеристиками місцевості, де виробляється будівництво.

 

Замислюючись про те, як зробити дах лазні, слід враховувати ряд рекомендацій при виборі її типу:

 
   
 1. Якщо лазня побудована у вигляді окремої будівлі, то зводиться двосхилий дах на лазню своїми руками, що забезпечує максимальну надійність і істотну економію будівельних матеріалів.
 2.  
 3. У місцевості з рясними опадами нахил даху повинен складати близько 45 градусів, внаслідок чого на конструкції даху не відбувається скупчуванню снігових мас.
 4.  
 5. У степових і лісостепових регіонах, де баня розташовується на відкритій ділянці місцевості, дах в лазні зводиться з невеликим кутом нахилу уникнення пошкодження внаслідок сильних поривів вітру.
 6.  
 7. В разі, якщо лазня є прибудовою до будівлі, наприклад - житлового будинку, дах для лазні своїми руками може бути зведена односхила.Кут її нахилу при цьому вибирається залежно від використовуваних матеріалів для покриття покрівлі в діапазоні від 50 до 60 °.
 8.  
 

Двосхилий дах - найбільш поширений варіант даху лазні

 

крыша для бани своими руками Щоб знати, як правильно зробити в лазні дах, слід враховувати, що найбільш прості в плані монтажу конструкції вважаються також і найнадійнішими.

 

Незважаючи на оригінальність і красу багатоскатних дахів хитромудрої форми, процес їх зведення досить трудомісткий і вимагає великих витрат будівельних матеріалів.

Види дахів для лазні

 

Виготовлення даху лазні з горищним приміщенням починається з виготовлення перекриття горища, після чого вже зводиться сам дах.

Источник: krovlyakryshi.ru

Возможно, вам понравится:

Зруби дерев яних будинків і бань
Зруби дерев'яних будинків і бань

Нова визначна пам'ятка Самарської області - елітний готель в селі Хрящевка, стилізований під середньовічний замок - Журнал Самарі
Журналістів Samarske Известия »prodolžaût rasskazyvat самий мальовничий, zagadočnyh, повної містики і легенд, маршрут Самарська область.Сподіваємося, що кожен з вас, подорожуючи по губернії, відкриє для себе щось нове.Хтось любить будувати повітряні замки.

Похожие статьи:

 1. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками
 2. Будівництво Дерев'яною Бані Своїми Руками
 3. Будівництво Лазні з Блоків Своїми Руками
 4. Будівництво Дахи Бані Своїми Руками Відео