Будівництво Дерев'яного Будинки Бані

Етапи будівництва

выгрузка материала Після укладення договору на будівництво дерев'яного будинку або лазні протягом 2-3 тижнів заготовлюється матеріал для майбутньої будови.При укладенні договору не передбачено внесення авансу. Перший платіж у розмірі 60% вноситься тільки після доставки будматеріалів на місце будівництва.Будматеріали, привезені на ділянку, акуратно складуються і накриваються плівкою для запобігання їх намокання.Замовник зобов'язується підготувати місце для будівництва будинку (лазні), і місце для складування матеріалу.Якщо відстань від місця розвантаження до місця будівництва складає більше 20 метрів, Замовник повинен сплатити додатковий перенесення матеріалу.

  Двухскатная крыша  

Якщо на ділянці немає житла для будівельників, ми можемо привезти битовку.Побутівка займає площу в 6 кв.метрів (стандартний розмір побутівки - 2х3 метра).Після здачі об'єкта вона залишається на ділянці і може використовуватися Замовником в якості сараю або санвузла.
На час будівництва Замовник зобов'язується забезпечити наявність електрики на садовій ділянці, а будівельну бригаду питною водою.
стандартная лестница Якщо електрику не проведено, можливі такі варіанти вирішення даної проблеми:  
- Домовитися з сусідами;  
- Попередньо домовившись з головою, підключитися до ближніх стовпа;  
- Орендувати у нас генератор (вартість оренди становить приблизно 600руб/суткі + оплата бензину).
Зведення будинків (лазень) проводиться на фундаментах наступних типів:  
- Стрічковий фундамент або монолітна плита (встановлюється за 2-4 тижні до початку будівництва).
- Свайно-гвинтовий фундамент (встановлюється протягом комплектації замовлення).
- Опорно-стовпчастий фундамент (встановлюється в день доставки будматеріалів.Опорно-стовпчастий фундамент являє собою 4 бетонних блоку 20х20х40см, з'єднаних між собою.) Як буде показано нижче.  
Незалежно від типу Будівництво фундаменту починається з фундаменту Ukladka руберойд.Далі встановлюється перший вінець - обв'язка з обрізного бруса 150х150мм або 150х100мм по периметру будівлі.Лаги виконуються з обрізного бруса 150х100мм або 150х40мм з кроком 80-100 см.Можлива установка подвійний обв'язки. У цьому випадку лаги кладуться на перший вінець, що забезпечує більшу міцність і довговічність конструкції.

Источник: sdbgp.ru

Возможно, вам понравится:

Вікна і двері в дерев яному будинку ч.2
Вікна і двері в дерев'яному будинку ч.2

Шикуйсь, Тельвіска! - Mangazia
Справжній будівельний бум буквально охопив Тельвіску.Поруч з рублених хатами, побудованими ще в минулому столітті, виростають красиві добротні будиночки і навіть особняки.Так, останнім часом охочих влаштуватися на тельвісочной ..


Похожие статьи:

  1. Будівництво заміських будинків і Бань
  2. Будівництво Веранди для Бані
  3. Будівництво Дерев'яною Бані Своїми Руками
  4. Будівництво Дерев'яних Бань
  5. Будівництво Дерев'яною Бані