Будівництво Фундамента під Баню

Фундамент для лазні: стрічковий, стовпчастий, гвинтовий і
 

Фундамент під лазню.

Будь-яке будівництво, як відомо, починається з фундаменту.Він повинен бути досить міцним і стійким до перепадів температур для того, щоб споруда не зруйнувалася від часу.
Фундамент для лазні вибирають, виходячи з характеру грунту, рівня грунтових вод та розміру обраної конструкції.Таким чином, фундамент, на який ставлять баню, буває п'яти видів: стрічковий, стовпчастий, гвинтовий, свайно-гвинтовий з ростверком, плаваючий.

Стрічковий фундамент  
Часто використовується під лазню нескладної конструкції.Як матеріал для такого фундаменту використовується бутовий камінь, скріплюється цементним розчином, бетон або бутірований бетон, а також залізобетонні блоки прямокутної і трапецієподібної форми.Спершу риються траншеї, на дно яких кладеться шар піску товщиною до 15 см.Ширина такого типу фундаменту під лазню залежить від особливостей її конструкції і розмірів.

 

Столбчатий фундамент  
Якщо лазня невелика, і грунту не глинисті або суглинні, не відрізняються близьким заляганням грунтових вод, можна використовувати стовпчастий фундамент.Це окремі кам'яні або цегляні стовпи розміром 510х510 мм. Їх розташовують під кутами лазні, а також у тих позначках, де відбувається з'єднання внутрішніх і зовнішніх стін.У разі, якщо лазня досить велика, між головними стовпами варто поставити додаткові.При цьому відстань між ними не повинна перевищувати 2 метри.

 

Гвинтовий фундамент  
Цей перспективний вид фундаментів був розроблений для опор високовольтних ліній електропередачі і мостів.Однак досить швидко його освоїли в приватному малоповерховому будівництві.Якщо лазня будується на ділянці з високим рівнем грунтових вод або на нестійкому, пухкому грунті, зі складним рельєфом місцевості, наприклад, на схилі пагорба, гвинтовий фундамент палі - кращий з варіантів.Гвинтові паля - це сталева труба з загостреним наконечником і навареною на одному кінці лопаттю для полегшення заглиблення в грунт і закріплення.Зусиль двох-трьох чоловік цілком достатньо, щоб її встановити. Причому необов'язково, щоб кожна з паль була встановлена ​​на однакову глибину.

Источник: www.eco-bani.ru

Возможно, вам понравится:

Зруби дерев яних будинків і бань
Зруби дерев'яних будинків і бань

Гаражі заважають будівництву - Калінінград правосуддя
19 липня Заступники Голови Адміністрації Калінінграда, голови комітету архітектури та будівництва Артур Крупін proveril ходу роботи на дитячому майданчику в районі вулиці Костикова-Kujbyševa, який буде побудований на 166 дитячих садків місцях.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Дачних Бань під Ключ
  2. Будівництво Лазні Фото Відео
  3. Будівництво Фундамента Бані Відео
  4. Будівництво Лазні Поетапно
  5. Будівництво Лазні Поетапно Фото