Будівництво колод лазні

Бревенчатая баня.

Любителі попаритися від душі вважають, що будівництво лазні під ключ - це найважливіше в житті справу, яке не можна не зробити, інакше це життя буде прожите даремно.Це бажання зрозуміло і зрозуміле, оскільки цілющі властивості лазневої пари відомі вже багато століть.

 

Найкращий вибір - це рублена з зрубу з хорошої просушування.Дерев'яні стіни мають високі часові показники з використання, відмінні теплотехнічні характеристики, гігієнічні, екологічні.Сауна і лазня з дерева має приємний внутрішній мікроклімат, яка не досягається в інших будівлях.

 

Від себе хочемо додати, що з ароматом в лазні можна грати шляхом вибору деревини.Кожне вид дерева приносить свій ні з чим незрівняний аромат. Сосна, ялина, кедр або осика відрізняються запахами як смоли і деревиною.

 

Вирубати хорошу якісну лазню - це справа професіоналів, так як процес трудомісткий і дуже точний, так як це вплине згодом на те, як у лазні буде зберігатися тепло.Зараз дуже популярні способи будівництва дерев'яних будівель з оциліндрованих колод.При виготовленні такого колоди в промислових умовах деревина спочатку висушується примусовим способом.При висушуванні вологість отриманого колоди становить не більше 18%.При виконанні такої сушки тріщини виявляються по лінії розрізу, по них колоду обрізається, робляться технологічні вирізи, і оціліндровивается.На верстаті отримують пази для збірки, а потім готове колоду герметично пакується.Зроблені з колод будови тепер збираються з готових елементів.

 

Сауну або лазню краще зводити окремим будовою, яка не стикається з житловим будинком.Перед установкою зрубу потрібно зорієнтувати майбутню дерев'яну споруду за сторонами горизонту, щоб досягти оптимального результату.Вікна і двері не повинні виходити на північну сторону, а вхід повинен розташовуватися на південній стороні, так взимку використовувати баню буде набагато зручніше, оскільки з півдня менше навертає снігу, і тане він значно швидше.Вікна потрібно розміщувати на західній та східній сторонах, щоб у них вранці і ввечері потрапляло пряме сонячне світло.

 

Будується лазня, як і інші будови, на фундаменті, який вибирається залежно від виду грунту.Якість виконання фундаменту буде запорукою стійкості всієї споруди.Конструкція фундаменту вибирається з урахуванням складу грунту. Збереження тепла в приміщенні лазні залежить від розмірів дверей, які не повинні бути занадто високими і широкими, і відкриватися повинні назовні.Стелі теж не варто робити занадто високими, інакше буде складно нагнати пар.

Источник: domlafet.ru

Возможно, вам понравится:

Гостьовий будинок з лазнею
Гостьовий будинок з лазнею

Шикуйсь, Тельвіска! - Mangazia
Справжній будівельний бум буквально охопив Тельвіску.Поруч з рублених хатами, побудованими ще в минулому столітті, виростають красиві добротні будиночки і навіть особняки.Так, останнім часом охочих влаштуватися на тельвісочной ..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Простий Бані
  2. Будівництво Полків в Бане
  3. Будівництво зрубу лазні