Будівництво колод лазні Своїми Руками

Колод будинок, лазня з колоди своїми руками!

Ітака NaCN

 

STAT 1 Дерев'яна скраб.

 

1.Vybor матеріал:

 

пряжі тільки, Поговоримо про породу деревини.Найбільш придатними і доступними в наших краях для будівництва дерев'яного будинку або лазні є хвойні породи дерева - сосна, ялина і у більш рідкісних випадках осика.Осика прекрасний довговічний матеріал, але у дорослої осики, придатної для будівництва, як правило гнила серцевина і набрати необхідну кількість колод для будівництва дерев'яного зрубу для будинку або лазні досить складно і до того ж кажуть що осика - важкий з енергетики матеріал, несприятливо впливає на людину .З осики частіше будують колод лазні, ніж колод будинки. баня из бревнаТепер ялина - чудовий будівельний матеріал, але зміст сучків в стовбурі набагато більше, ніж у сосни, ялина має світлішу і рівну за структурою деревину, але більше розтріскується при усушці, ніж сосна.Ялина більше підходить для виготовлення меблів - незамінною складовою колод будинку або лазні з колоди! Ми зупинили свій вибір на сосні!

 

2.Проект:

 

Якщо Ви задумали не дуже складний і не великий будинок, проект можна виготовити своїми руками, використовуючи спеціалізовані програми, багато з яких вільно поширюються в інтернеті, в усякому разі, демо-версії не для професійного використання.Ваше завдання, спроектувавши свій майбутній колод будинок або баню, розкласти зруб на колоди, т.е. зробити разбревновку зрубу. Маючи на руках разбревновку Вам не складно порахувати обсяг матеріалу - колод у Вашому бревенчатом зрубі.If'll Блокпост або Ванна кімната в журналі великий і складний закликаю вас все буде мені зв'язатися до фахівця і порядку проекту Srubu.Тепер Вам необхідно вибрати компанію, яка виготовить (проточите) колоди за Вашим проектом разбревновке і нарізуватиме поперечні пази - чашки (це, мабуть єдине, що Ви, швидше за все, не зможете зробити самостійно).

Источник: xn--80abbcobb6dxagkkq4c8cf.xn--p1ai

Возможно, вам понравится:

Гостьовий будинок з лазнею
Гостьовий будинок з лазнею

Шикуйсь, Тельвіска! - Mangazia
Справжній будівельний бум буквально охопив Тельвіску.Поруч з рублених хатами, побудованими ще в минулому столітті, виростають красиві добротні будиночки і навіть особняки.Так, останнім часом охочих влаштуватися на тельвісочной ..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Дерев'яною Бані Своїми Руками
  2. Будівництво Дахи Бані Своїми Руками
  3. Будівництво Лазні з Блоків Своїми Руками
  4. Будівництво Дахи Бані Своїми Руками Відео
  5. Будівництво Лазні з піноблоків Своїми Руками