Будівництво лазень і саун Обладнання

Обладнання для саун - по-справжньому великий вибір
 

Традиції та сучасні технології в обладнанні для саун:

 

Для комфортного, корисного та безпечного відпочинку в сауні важливо, щоб вона була добре обладнана.Потрібні не тільки піч і лежаки, але і безліч інших аксесуарів.Саме увага до дрібниць робить сауну по-справжньому зручною.

 

В будівництві використовується обладнання для саун провідних світових виробників, таких як Harvia, Helo, Iki, Kastor, Tylo.В асортименті компанії «Євробуд» широко представлена ​​продукція цих фірм.

 

Від великого до малого

 

Зрозуміло, неможливо уявити собі сауну без печі.Ведучи будівництво саун, ми застосовуємо різні типи печей, в залежності від ваших потреб і побажань.Насамперед, це кам'янки - електричні і дров'яні. Електричні кам'янки добре зарекомендували себе на ринку товарів для парилки.Це практична і надійна піч, яка може бути встановлена ​​і у квартирній сауні, і в заміській, і в великої суспільної.Потужність таких печей сильно різниться, і для парної будь-якого розміру знайдеться відповідна.

 

Наш підхід до будівництва саун - це не тільки якість і комфорт, а й, перш за все, безпека.Ми встановлюємо тільки перевірені печі. Електрокам'янки Iki пожежо-та електробезпеки. Крім того, вони не викликають перевитрати енергії.

 

Будівництво саун за Starym традицій predpolagaet Використовуйте дров'яних печей.Однак нові технології та дизайн зробили дров'яні кам'янки воістину сучасними, зберігши, проте, їх неповторний пар.Обладнання для саун Iki відрізняється високою масою каменів і унікальною системою циркуляції повітря, які дозволяють швидко розтоплювати таку піч, здатну довго підтримувати тепло.Безпека сучасних дров'яних кам'янок також на висоті.

 

Печі - серце парної, однак потрібно безліч іншого обладнання для саун.Датчики температури і пари, системи пожежної безпеки, парогенератори, ароматерапевтические прилади і т.п. - можна довго перераховувати все те, що потрібно врахувати при будівництві.Не забудьте і про освітлення. Кращим освітлювальним обладнанням для саун є оптоволоконні світильники Cariitti.

Источник: www.eurostroy-spa.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

У санаторії в Новосибірській області побудують аквапарк і велодоріжки - Комсомольська правда
Інвестиційний budut napravleny для реконструкції існуючих будівель (будівля пральні, клуб-їдальня, спальні корпуси, приймач мотелів і vodogrâzelečebnicy) будівництво лазні і сауни, мережі теплих переходів, що з'єднують між собою лікувальні та житлові корпуси, діагностичного..

Спа-центр, аквапарк і спорткомплекс для 575000000 Rublee появяться в novosibirskom Осер Карачі - Сіб.фм
Гроші підуть на облаштування курорту «Озеро Карачі», де побудують теплі переходи, спорткомплекс, лазні і сауни, а також аквапарк, йдеться в повідомленні прес-служби уряду регіону, з яким 12 липня ознайомився кореспондент Сиб.фм. .. Дії федеральної програми «Розвиток ..

На розвиток туристичної інфраструктури Чановского району будуть виділені федеральні кошти (Новосибірська область). - Advis.ru (прес-реліз)
Інвестиційний budut napravleny для реконструкції існуючих будівель (будівля пральні, клуб-їдальня, спальні корпуси, приймач мотелів і vodogrâzelečebnicy), будівництво лазень і саун, думаю, теплі переходи, soedinâûŝih між soboju медицини та Villas корпусу.. планується направити на ..


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з Соснового зрубу
  2. Будівництво лазень і саун Відео
  3. Будівництво Лазні з піноблоків
  4. Будівництво Лазні з піноблоків Ціна