Будівництво Лазні Фотозвіт

Будівництво лазні в Івантєєвці

фото бани в Ивантеевке Завершено будівництво лазні в Івантєєвці на нашу типовим проектом Б.Н-62. Перед вами фотографії будівництва. Замовник вибрав лазню в базовій комплектації з профільованого бруса 100х150 мм на свайно-гвинтовому фундаменті.З додаткових опцій обрана піч Єрмак № 12 з екраном з цегли, перегородки з бруса, а також фарбування лазні.

 

Відгук клієнта: Доброго дня! Ваша компанія має postroila ванни 5x6 з терасою B.Н-62 в Івантєєвці (Московська область). Хочу висловити подяку за відмінну роботу бригаді Чернікова (Олександр, Дмитро, Олександр).Швидко і відмінно спрацювали. Ми трошки посперечалися з приводу наших бажань з перепланування, але в підсумку досвід будівельників допоміг знайти оптимальне рішення.Ми дуже задоволені тим, що вийшло. Все будівництво зайняло 3.5 дня! Ще півдня пішло на фундамент палі.Відмінні темпи при відмінній якості робіт!

Источник: block-container.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо лазню на ділянці
Будуємо лазню на ділянці

Україна - в'язка соломи для підпалу Росії - Amic.ru
Govorât, Київ - жовтні razmennaâ монета в neobâvlennoj військової Москвою і Вашингтоном.Мовляв, Обама на Україну завдав асиметрична відповідь Путіну.

Синів Януковича, Азарова і Пшонки захотіли позбавити депутатського імунітету - вони могли втекти до Росії - RIW.ru
Тим часом, відповідно до законодавства України, члени мисливські угіддя мають право тільки, щоб дозволити власників або користувачів земельних ділянок побудувати на цьому місці Обов'язкові будівель і споруд.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні по Фен Шуй
  2. Будівництво Лазні Фото Відео
  3. Будівництво Лазні Поетапно